Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásky nafotily smyslné sexy fotky v pouštních dunách! Podívejte se na video a vyberte svou favoritku

Zdroj: www.wesnap.cz
+ Dalších 8 fotografií
Náročné soustředění pokračuje v duchu focení a získávání nových zážitků. Finalistky vyrazily v pondělí do rozpálené pouště, aby opět fotily do připravovaného kalendáře MISS CZECH REPUBLIC 2018.

I přes náročné pouštní podmínky které toto focení a natáčení obnášelo, se finalistky Miss Czech Republic 2018 nenechaly zlomit a vše zvládly. Dokonce i přepravu jeepy na písečných dunách. Vše pak zakončily večerním posezením v beduínské vesnici, kde si užily nejen konzumaci tradičních pokrmů, ale připravenou ohnivou show a další představení.

Ani v úterý účastnice soutěže nezahálely a celý den si užily ve znamení extrémních vodních sportů a dovádění na bazénových lehátkách. Kromě jízdy na nafukovacím banánu a adrenalinové vodní atrakci tornádo si dívky vyzkoušely i jízdu na vodních skútrech. Večer prožily v typickém ramadánovém stanu.

Tady na ně čekalo luxusní pohoštění ve formě exotických zákusků a vybraného čaje či tradiční velmi silné arabské kávy. Soutěž Miss Czech Republic má letos velmi silnou desítku holek a která se stane novou královnou, je zatím ještě nejasné. Máte vy svou favoritku?

Související články

Další články