Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Krásky na premiéře filmu Bábovky: Dračice Poláková, něžná Plodková a Třeštíková v krajce

Krásky na premiéře filmu Bábovky: Dračice Poláková, něžná Plodková a Třeštíková v krajce
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
premiéra
V kině Lucerna bylo ve středu večer opět rušno. Probíhala tam totiž slavnostní premiéra filmu Bábovky od režiséra Rudolfa Havlíka (44), inspirovaného knihou spisovatelky Radky Třeštíkové (39). Které celebrity na červeném koberci nejvíce zazářily?

Na slavnostní premiéru v srdci Prahy dorazila mezi prvními Jana Plodková (39). Půvabná blondýnka vynesla šaty od stylisty Jana Pokorného, které doplnila páskovými lodičkami. Na první pohled působila jako něžná víla, ve filmu Bábovky se ale nebála odvázat. Tam si zahrála prostitutku Lindu a některé scény byly dost žhavé.

Pozornost na sebe strhla Barbora Poláková (36), která se ve filmu představila jako Karolína. Na červeném koberci ladila se svou rudou róbou, ke které zvolila krajkovanou roušku stejné barvy. Herečka doslova zazářila. K filmu mimo jiné nazpívala ústřední píseň PoloVina. Na premiéru přišla i Lenka Vlasáková (48) coby Miluška v jemných fialových šatech, ve kterých naprosto vynikala.

Dorazit nezapomněla ani manželka Jiřího Langmajera (54) Adéla Gondíková (47). Ta zvolila jednoduché tmavě modré šaty a velmi jí to slušelo. Nechyběla ani Radka Třeštíková, jejíž kniha byla námětem na snímek. Spisovatelka oblékla černé krajkové šaty, kterými podtrhla své perfektní křivky. Oranžovou kabelkou pak celý outfit vyšperkovala k dokonalosti.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy