Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásky na Česko-Slovenském plese: Sexy Partyšová s Verešovou nebo zamilovaná Bagárová

+ Dalších 12 fotografií
Na Česko-Slovenský ples 2019 tradičně dorazila smetánka českého šoubyznysu. Nemohla chybět Andrea Verešová (38), která se sice s přibývajícími roky přestává odhalovat, ale sexy je pořád stejně. Dorazil i Felix Slováček (75) s milenkou Lucií Gelemovou (36) a snad nejvíc zářila zamilovaná Monika Bagárová (24).

Každý, kdo v Česku něco znamená, si nenechal ujít letošní Česko-Slovenský ples. Do Obecního domu v centru Prahy se sjely české hvězdy, které mohou vypít 3 tisíce lahví vína a pochutnat si na československé kuchyni, třeba svíčkové či haluškách.

Krásek je na plese hned několik. Vyzývavý model zvolila Gábina Partyšová (40), která patří k našim nejžhavějším moderátorkám. Nejrozkošněji působila zamilovaná Monika Bagárová (24), jež dorazila i s přítelem Makhmudem Muradovem (28).

Doma zůstala Dáda Patrasová (62), která se stále vzpamatovává z opilecké bouračky. Nevyvedl ji ani přítel Vito, ani Felix Slováček (75). Ten si přišel zatancovat se svou milenkou, výtvarnicí Lucií Gelemovou (36).

Jedním prvenstvím se může pyšnit Nikol Švantnerová (26), jež vynesla nejdražší šperky. Prý mají astronomickou hodnotu 4 a půl milionu korun!

A komu to nejvíc slušelo podle vás? Podívejte se do galerie a posuďte sami!

Redaktorku a kameramana oblékli: Poner a Suitsup.cz

Make-up: Laura Berisha Makeup Artist

Hairstyling: Petra Adamcová

Související články

Další články