O víkendu se toho pro Meghan Markle změnilo opravdu mnoho. Nejenom že se stala manželkou prince Harryho, ale zároveň je z ní vévodkyně ze Sussexu a nejnovější členka britské královské rodiny. A nutno podotknout, že se mezi vznešenými aristokraty půvabná Meghan vyjímá náramně!

Byly ale časy, kdy by nikoho ani ve snu nenapadlo, že se z Meghan stane princezna. Původem úplně obyčejná holka z Ameriky, jež si během života vybudovala kariéru průměrné, nikterak výrazné herečky, totiž v mládí nebývala žádná špičková kočička.

Naopak svou vizáží tehdy muže spíš odháněla. Tenoučkým obočím, které vypadalo jako vytetované, připomínala holku od kolotočů. A její suché, popraskané rty zřejmě také nepatřily k přednostem, po nichž by nápadníci beznadějně toužili.

Sláva je ale mocná čarodějka a královská rodina vůbec nejmocnější, a tak se z šedé myšky vyklubala taková Meghan, jak ji známe dnes. Vždy dokonale nalíčená, s plnými rty a perfektními kadeřemi. Začala o sebe zkrátka pečovat a i to jí dozajista dopomohlo sbalit Harryho, o kterém si donedávna ještě všichni mysleli, že se nikdy neusadí.