Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Krásku z Meghan Markle udělala až sláva: Obočí jako holka od kolotočů a popraskané rty!

Meghan ještě před pár měsíci nebyla žádná kočička.
+ Dalších 37 fotografií
Poslední nováček v královské rodině Meghan Markle (36) je neskutečně půvabná. Objevují se dokonce hlasy, že byla krásnější nevěstou než Kate Middleton (36). Princ Harry (33), novopečený vévoda ze Sussexu, si zkrátka uměl vybrat. Americká herečka však nebyla kočičkou vždy. Není to tak dávno, co na okolí působila spíš jako holka od kolotočů než budoucí princezna!

O víkendu se toho pro Meghan Markle změnilo opravdu mnoho. Nejenom že se stala manželkou prince Harryho, ale zároveň je z ní vévodkyně ze Sussexu a nejnovější členka britské královské rodiny. A nutno podotknout, že se mezi vznešenými aristokraty půvabná Meghan vyjímá náramně!

Byly ale časy, kdy by nikoho ani ve snu nenapadlo, že se z Meghan stane princezna. Původem úplně obyčejná holka z Ameriky, jež si během života vybudovala kariéru průměrné, nikterak výrazné herečky, totiž v mládí nebývala žádná špičková kočička.

Naopak svou vizáží tehdy muže spíš odháněla. Tenoučkým obočím, které vypadalo jako vytetované, připomínala holku od kolotočů. A její suché, popraskané rty zřejmě také nepatřily k přednostem, po nichž by nápadníci beznadějně toužili.

Sláva je ale mocná čarodějka a královská rodina vůbec nejmocnější, a tak se z šedé myšky vyklubala taková Meghan, jak ji známe dnes. Vždy dokonale nalíčená, s plnými rty a perfektními kadeřemi. Začala o sebe zkrátka pečovat a i to jí dozajista dopomohlo sbalit Harryho, o kterém si donedávna ještě všichni mysleli, že se nikdy neusadí.

Mohlo by vás zajímat

Další články