Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kráska ze SuperStar se totálně změnila. Podívejte se, jaká rajda je ze Šárky Vaňkové

Byla to taková rozkošná holčička. Jak vypadá dnes?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Před jedenácti lety ji všichni zbožňovali. Sice se nestala SuperStar, ale měla tisíce fanoušků a práce se jí jen hrnula. Dnes o Šárce Vaňkové ví málokdo. Zapsala se spíš svými bouřlivými vztahy se staršími slavnými muži. Co vlastně zpěvačka dělá teď?

První řada SuperStar vyvolala doslova šílenství. Každý chtěl od finalistů aspoň podpis. Po Šárce Vaňkové (28) toužily tisíce mužů. Ale sláva není věčná a dalo by se říct, že kromě Anety Langerové všichni upadli do zapomnění.

Šárka se sice muzice začala věnovat, chtěli ji snad ve všech muzikálech, ale na vlastní kůži si okusila to, že vše je opravdu pomíjivé. Spíš novinové plátky začala plnit svými milostnými avantýrami.

Prosáklo se ven, že byla první sexuální partnerkou svého soupeře Sámera Issy. (30). Ale to byl asi jediný takhle mladý milenec, kterého Šárka měla. Pak už lovila spíš ve vodách starších a movitějších mužů.

Mezi její nejslavnější zářezy patřil kolega Daniel Hůlka (47) a režisér Filip Renč (50). Ani s jedním to nevyšlo, ale s oběma to byla obrovská láska a pak i nenávist. Nakonec zakotvila u velmi bohatého podnikatele a na veřejnosti se moc neukazuje. A když ano, tak ji málokdo pozná.

Ze světlovlásky se přebarvila na tmavě hnědou, v obličeji je nevýrazná, málokdo by v ní hledal toho diblíka s tváří anděla.

Ale na šoubyznys úplně nezanevřela, stále doufá v to, že se její kariéra vzkřísí. Své štěstí momentálně hledá v pořadu Zdeňka Izera, ale zatím se jí návrat mezi hvězdy moc úspěšně nedaří.

Související články

Další články