První řada SuperStar vyvolala doslova šílenství. Každý chtěl od finalistů aspoň podpis. Po Šárce Vaňkové (28) toužily tisíce mužů. Ale sláva není věčná a dalo by se říct, že kromě Anety Langerové všichni upadli do zapomnění.

Šárka se sice muzice začala věnovat, chtěli ji snad ve všech muzikálech, ale na vlastní kůži si okusila to, že vše je opravdu pomíjivé. Spíš novinové plátky začala plnit svými milostnými avantýrami.

Prosáklo se ven, že byla první sexuální partnerkou svého soupeře Sámera Issy. (30). Ale to byl asi jediný takhle mladý milenec, kterého Šárka měla. Pak už lovila spíš ve vodách starších a movitějších mužů.

Mezi její nejslavnější zářezy patřil kolega Daniel Hůlka (47) a režisér Filip Renč (50). Ani s jedním to nevyšlo, ale s oběma to byla obrovská láska a pak i nenávist. Nakonec zakotvila u velmi bohatého podnikatele a na veřejnosti se moc neukazuje. A když ano, tak ji málokdo pozná.

Ze světlovlásky se přebarvila na tmavě hnědou, v obličeji je nevýrazná, málokdo by v ní hledal toho diblíka s tváří anděla.

Ale na šoubyznys úplně nezanevřela, stále doufá v to, že se její kariéra vzkřísí. Své štěstí momentálně hledá v pořadu Zdeňka Izera, ale zatím se jí návrat mezi hvězdy moc úspěšně nedaří.