Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Kráska ze seriálu Stíny v mlze: Kdo je herečka s nevinným pohledem?

Veronika Lapková je nadějná herečka.
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Lapkové
+ Další 3 fotografie
seriál

V krimisérii České televize Stíny v mlze hraje také mladá a krásná herečka Veronika Lapková. Ta má přes svůj věk na svém kontě už mnoho divadelních inscenací a nespočet seriálových rolí. Zahrála si například v oceňovaném seriálu Rapl a dalších televizních kriminálkách.

V dvanáctidílné kriminální sérii České televize Stíny v mlze hraje mnoho známých hereckých tváří, ale objevují se zde i nové herecké talenty. Takovým je bezesporu i Veronika Lapková. Přes svůj mladý věk (narodila se v roce 1992) však není žádnou začátečnicí. Kromě mnoha divadelních rolí má za sebou účinkování v především kriminálních seriálech.

Za všechny jmenujme například úspěšnou sérii Rapl, kde si zahrála po boku Hynka Čermáka, mysteriózní Svět pod hlavou, Specialisté na TV Nova nebo primácké krimisérie Polda a Kapitán Exner.

V divadelních rolích účinkuje v Šakalích létech v pražském Divadle Na Fidlovačce nebo ve hře Lucerna v Národním divadle Brno. Lapková, která zaujme nevinným výrazem ve tváři, herectví vystudovala na pražské DAMU.

Tak čau, cope

Nejen v profesním, ale i v osobním životě je Lapková velmi činorodá. Když zrovna nehraje, věnuje se snowboardingu, bruslení nebo lezení po stěně. Na svém Instagramu se pak chlubí fotografiemi z kiteboardingu - tedy jízdy po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka.

Nedávno také prošla vizuální proměnou, když se zbavila svého dlouhého copu: "Tak čau, cope. Dělej radost zas někomu dalšímu," napsala herečka k příspěvku, kde drží ustřihnuté kadeře.
Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy