Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kráska z Ulice to má za pár: Bude mít potomek Míši Tomešové podobně zvláštní jméno jako dcera Emmy Smetany?

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Jakoby se těsně před Vánocemi roztrhl pytel s novými přírůstky do rodin. Prvorozenou dcerku přivítala na svět Emma Smetana a také Renáta Czadernová. Doslova “za pár” to má také herečka z Ulice Míša Tomešová. Pojmenuje své dítě podobně kontroverzně, jako to udělala Emma?

Narození dcerky Emmy Smetany (28) přineslo větší ohlasy, nežli se očekávalo. Důvodem byla v první řadě silná medializace ze strany bývalé novácké moderátorky a také jméno, které společně s partnerem Jordanem Hajem (28) své dcerce dali.

Ono pojmenovat dítě Lennon Marlene Haj Smetana v našich končinách pochopení nenajde. Paradoxní je, že chvíli poté se svět dozvěděl i o narození dcerky Renáty Czadernové (31), které stačilo k pojmenování klasické jméno Adélka.

Hodně blízko porodu se momentálně nachází Míša Tomešová (25). Krásná herečka z Ulice si hlavu z těhotenství ale nedělá, nadále pracuje a občas i dosti riskuje předčasný porod, nicméně možná to už chce mít za sebou.

Teď jsou všichni netrpěliví, jaké jméno pro své dítě zvolí. Zda zůstane u české klasiky, nebo sáhne do klobouku s netradičními jmény, jako to učinila Emma. Každopádně Míše přejeme, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací…

Související články

Další články