Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kráska z Ulice razantně mění vzhled: Z koblížka Patricie Solaříkové je dravá šelma

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 41 fotografií
nečekaná změna
Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková (29) snad nikdy nevypadala lépe. Před pár dny se na sociálních sítích pochlubila fotkou s novou vizáží. Nyní už nikdo nemůže pochybovat o tom, že by se z fleku mohla dát na dráhu modelky. Nejdříve neskutečně zhubla a nyní se mění k nepoznání.

Patricie Solaříková hraje v nekonečném seriálu Ulice třináct let. Od té doby prošla vskutku velkou proměnou. V Ulici začínala jako rozjívená puberťačka. Postupem času se z malé holky stávala pohledná žena.

Jenomže představitelka Terezy Jordánové začala mírně nabírat, až se z ní postupem času stal roztomilý koblížek. Patricie moc dobře věděla, že nemá svoji ideální váhu, ale „dokud se nezačnete mít rádi sami a nepřijmete své tělo, tak se vám jen stěží podaří zhubnout“, řekla s tím, že jakmile se srovnala sama se sebou, tak to šlo samo.

A byl to ohromný rozdíl. Herečka si už více než dva roky udržuje útlou postavičku a vypadá dokonale. Někteří fanoušci jsou přesvědčeni o tom, že s takovou postavou a vizáží by klidně mohla dělat modelku.

Což vlastně Patricie čas od času dělá a od herectví si odběhne k fotomodelingu. Téměř všechny fotky, které nafotí, jsou neskutečné. Před pár dny zveřejnila na sociálních sítích fotku se svojí novou vizáží.

Patricie si nechala prodloužit vlasy a její změna je dost nečekaná, ale lidé si ji nemohou vynachválit. Co na proměnu říkáte vy?

Související články

Další články