Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kráska z Ulice oznámila radostnou novinku: Jsem v šestém měsíci těhotenství, potvrdila

Krásky ze seriálu Ulice.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Těhotenství

Herečka Malvína Pachlová (30), která momentálně hraje v nekonečném seriálu Ulice kavárnici Šárku, je těhotná. Dítě čeká s hercem Milanem Ligačem a tento stav se jí podařilo skrývat téměř půl roku. Radostnou novinku oznámila webu Super.cz. 

Těměř půl roku dokázala skrývat požehnaný stav. Herečka Malvína Pachlová oznámila, že čeká prvního potomka se svým přítelem a hercem Milanem Ligačem. „Jsem v šestém měsíci těhotenství, moc se na miminko těšíme,” prozradila webu Super herečka.

Na oznámení nebyla vhodná příležitost

Tajit těhotenství prý ani jeden z nich neplánoval, ale nebyla prý nikdy vhodná příležitost k tomu, oznámit to. Nyní se ale rozhodli, že už je správný čas. „V divadle už by to stejně prasklo, to už bych neutajila. Musím říct, že těhotenství je nejkrásnější forma přibírání, jaká existuje,” prohlásila Malvína Pachlová. Ta momentálně hraje v muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway.

Kromě toho, že účinkuje v muzikálu, stále natáčí nové díly nekonečného seriálu Ulice vysílaného na televizi Nova. V seriálu hraje kavárnici Šárku. Podle svých slov zatím ještě ani neví, co s její postavou scénáristé udělají, když čeká dítě. „Necháme se překvapit,” uzavřela.


Související články

Další články