Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kráska z Rychle a zběsile neuhlídala vrchní díl plavek: Michelle Rodriguez ukázala roztomilé prso

Ale postavičku má krásnou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
Bisexuální herečce Michelle Rodriguez (39) vykouklo při koupání v moři téměř celé ňadro. Oblíbená akční hrdinka si užívala dovolené v Mexiku a dováděla v moři tak, že nezvládla uhlídat vrchní díl plavek. No, alespoň je na co koukat!

Michelle Rodriguez si vyrazila na dovolenou do Mexika, a tak se rozdováděla ve vlnách moře, že nezvládla uhlídat titěrné plavečky a ukázala všem přítomným svůj malý poklad. Herečka je známá především z filmu Rychle a zběsile a také ze seriálu Ztraceni.

Kráska má za sebou několik nevydařených vztahů, a to i se ženou. Do popředí veřejnosti se dostala, když randila s nezkrotnou modelkou Carou Delevingne. Bisexuální rošťandě to ale s modelkou s nejhustším obočím nevyšlo a musela se porozhlédnout jin­de.

Upozornila na sebe také románkem se zajíčkem Zacem Efronem, ale nic víc než flirt z toho nebylo. Tentokrát se vykašlala na všechny chlapy a ženské a rozhodla se užívat dovolenou sama. To by ale nebyla ona, kdyby se jí nepodařil nějaký malý skandál.

Související články

Další články