Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kráska z filmu Můj auťák Brouk je dávno minulostí: Lindsay Lohan má drogy vepsané ve tváři

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
proměna
Lindsay Lohan (33) ještě před patnácti lety platila za jednu z nejobsazovanějších hereček. V té době snad ani neexistovaly teenagerovské komedie, v nichž tato kráska nehrála. Její kariéra ale vzala i s krásou za své a roztomilou puberťačku z filmu Můj auťák Brouk byste dnes v Lindsay hledali jen těžko.

Lindsay Lohan kolem roku 2000 zářila ve spoustě komedií pro mladé. Před kamerou se objevila už jako malá a okamžitě se stala hvězdou, kterou pro její roztomilost milovali malí i velcí diváci. Když jí bylo 10, přišla první nabídka na televizní roli, a to v telenovele Another World. Tam se natolik osvědčila, že jen o pouhý rok později jí byla nabídnuta dvojrole ve filmu Past na rodiče, který ji vystřelil do světa celebrit.

Režiséři ji milovali a pravidelně se umisťovala na prvních pozicích v žebříčku nejnovějších hereckých talentů. V roce 2005 si zahrála v komedii Můj auťák Brouk a vypadala tam skvostně. Sláva a ztráta soukromí si na herečce však vybraly daň, začala před sebou samotnou utíkat k drogám a alkoholu.

Krásná herečka, kterou drogy v kombinaci s alkoholem zdecimovaly, následně podstoupila sérii odvykacích kúr. Pauzu od své kariéry si udělala nejen v zájmu svého zdraví, ale i kvůli problémům se zákonem. Na plátna se vrátila v roce 2009 a ve své herecké kariéře pokračovala až do roku 2012, kdy opět propadla drogám a alkoholu.

Marná snaha o úspěch

Lindsay se dodnes snaží o comeback na filmová plátna, není jí to ale nic platné. Každý její projekt z posledních let byl totiž velkým fiaskem. Od natáčení s ní navíc filmaře nepochybně odrazuje i její chování na internetu, kde se naváží do nejrůznějších slavných, a mnohdy úspěšnějších, osobností.

Související články

Další články