Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kráska z 50 odstínů je zase volná: Dakota Johnson dostala kopačky od slavného zpěváka

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
rozchod
Krásná herečka Dakota Johnson (29), která odvážně odhalovala všechny své poklady v trilogii 50 odstínů, je opět sama. Po necelých dvou letech vztahu dostala kopačky od zpěváka Chrise Martina (42), frontmana skupiny Coldplay.

Tenhle rozchod snad nikdo nečekal. Odvážná herečka Dakota Johnson a zpěvák Chris Martin se oficiálně rozešli. Ještě nedávno přitom otevřeně mluvili o možných zásnubách a plánovali společnou budoucnost. Jejich cesty se prý během krátké chvíle rozdělily natolik, že nebyla jiná možnost, než jít od sebe.

Ačkoliv spolu byl pár naposledy na veřejnosti vidět v listopadu loňského roku, přátelé se s Dakotou a Chrisem vídali ještě před dvěma měsíci, kdy prý působili jako šťastný pár. Podle zdrojů z blízkého okolí zpěváka to měl být on, kdo se rozhodl vztah ukončit.

Sympatická herečka, která se na obrazovkách často objevuje zcela nahá nebo v odvážném prádélku, je tak opět sama. Je ale jisté, že na své poklady brzy uloví jiného muže, se kterým se v budoucnu třeba i usadí. Podívejte se do galerie, jaké sexy tělíčko je nyní k mání.

Související články

Další články