Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kráska z 1. mise šokovala v talkshow: Babička mi řekla, že ze mě bude prostitutka

Sára Rychlíková z 1. mise: Babička mi řekla, že ze mě bude prostitutka
Zdroj: FTV Prima
VIDEO

V pořadu talkshow 7 pádů Honzy Dědka bylo pěkně horko.Krásná herečka ze seriálu 1. MISE Sára Rychlíková šokovala moderátora Honzu Dědka nečekaným přiznáním. Podívejte se na video od televize Prima.

V seriálu 1. MISE dostala začínající herečka Sára Rychlíková (22) jednu z hlavních rolí. Její půvaby mohou diváci Primy obdivovat každou středu večer. Pro studentku DAMU byl seriál první velkou hereckou příležitostí a současně uklidněním, že se vydala na správnou životní dráhu. Z toho, že chce být herečkou, totiž její rodina zpočátku nadšená nebyla. „Myslím, že u nás doma nikdo nečekal, že udělám přijímačky na DAMU. A když jsem je udělala, bylo ticho. Pořád jsem čekala, kdo z toho bude mít radost. Maminka řekla, že je to hezký, děda povídal, že se oběsím, až nebudu mít práci. A babička říkala: Sárinko, vždyť z tebe bude prostitutka,“ šokovala Sára Rychlíková svým přiznáním moderátora Honzu Dědka v jeho talkshow 7 pádů.


Dnes jsou na ni doma právem pyšní. Sáru herectví naplňuje, s jednou hereckou disciplínou, k níž babiččina slova pravděpodobně mířila, se ale skutečně vypořádává těžko. „Intimní scény pro mě nejsou jednoduché. Stydím se někoho líbat, svlékat se, svádět,“ říká Rychlíková s tím, že svádět ji na škole učila Regina Rázlová. „S ničím se nemazala. Já na všechno v prvním semestru koukala jako malé dítě. Ji to vůbec nezajímalo. Jednou jsem měla svádět svého partnera, říkala mi, že na mně leží Brad Pitt, ale ona ho tam pořád neviděla. Křičela na mě: Leží na tobě tři Bradové Pittové. Po třech to možná vyšlo. Takže já k vyjádření emocí potřebuji tři Brady Pitty, pak už je to dobrý,“ vzpomíná na jednu z lekcí herectví Rychlíková.

Zdroj náhledového videa: TV Prima

Související články

Další články