Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kráska thrillerů Ashley Judd prošla radikální proměnou! Plastika jí nenávratně změnila rysy!

Kráska thrillerů Ashley Judd prošla radikální proměnou! Plastika jí nenávratně změnila rysy!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Herečka Ashley Judd (46), známá z filmů Animální přitažlivost nebo Sběratel polibků, přišla o své pověstné ostré rysy. A světe div se, zase v tom byl botox!

Ashley Judd nehodlá stárnout s grácií a raději využívá rukou plastického chirurga. Botox a další plastiky jsou blbost, ale to vy už dávno víte. Jenže je škoda, že si tím Ashley takto uškodila. Je pravda, že to tahle herečka nikdy neměla lehké, a proto se rozhodla místo hraní vydat autobiografickou knihu, kde popisuje své zážitky z dětství a dospívání.

Tahle sympaťačka z převážně kriminálních thrillerů se v mládí chtěla zabít! „Moje původní rodina – ta, do níž jsem se narodila, mi dokázala dávat lásku, ale nebyl to zdravý rodinný systém. Na to v ní bylo příliš mnoho uzavřenosti, závislosti, traumat a hanby,“ svěřuje se herečka v knize.

Její matka brala drogy a dost často střídala milence, jeden z nich dokonce nezletilou Ashley sexuálně obtěžoval. V té době uvažovala o sebevraždě, chtěla se zastřelit matčinou pistolí.

„Chtěla jsem, aby lidé pochopili, proč jsem trpěla depresemi a musela podstoupit terapii. A hlavně aby věděli, proč se léta věnuji charitativní činnosti na pomoc zneužívaným a utlačovaným ženám,“ dodala charismatická herečka, která tak dala průchod všem svým traumatům. Ještě aby se vykašlala na ten botox, jinak má Ashley, které táhne na padesátku, slušnou postavu a stále působí dívčím dojmem.

Související články

Další články