Ashley Judd nehodlá stárnout s grácií a raději využívá rukou plastického chirurga. Botox a další plastiky jsou blbost, ale to vy už dávno víte. Jenže je škoda, že si tím Ashley takto uškodila. Je pravda, že to tahle herečka nikdy neměla lehké, a proto se rozhodla místo hraní vydat autobiografickou knihu, kde popisuje své zážitky z dětství a dospívání.

Tahle sympaťačka z převážně kriminálních thrillerů se v mládí chtěla zabít! „Moje původní rodina – ta, do níž jsem se narodila, mi dokázala dávat lásku, ale nebyl to zdravý rodinný systém. Na to v ní bylo příliš mnoho uzavřenosti, závislosti, traumat a hanby,“ svěřuje se herečka v knize.

Její matka brala drogy a dost často střídala milence, jeden z nich dokonce nezletilou Ashley sexuálně obtěžoval. V té době uvažovala o sebevraždě, chtěla se zastřelit matčinou pistolí.

„Chtěla jsem, aby lidé pochopili, proč jsem trpěla depresemi a musela podstoupit terapii. A hlavně aby věděli, proč se léta věnuji charitativní činnosti na pomoc zneužívaným a utlačovaným ženám,“ dodala charismatická herečka, která tak dala průchod všem svým traumatům. Ještě aby se vykašlala na ten botox, jinak má Ashley, které táhne na padesátku, slušnou postavu a stále působí dívčím dojmem.