Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kráska Sara je pátou potvrzenou obětí teroristického útoku v Londýně!

Plánovala se do Austrálie vrátit! To už však nestihla.
Teprve jednadvacetiletá Sara Zelenak se stala pátou potvrzenou obětí teroristického útoku v Londýně. Krásná Australanka zde pracovala jako chůva a plánovala brzký návrat zpět do domoviny. Rodiče se na ni těšili, jejího návratu se však už bohužel nedočkají.

„Je to pro nás tak těžké. Sara je stále nezvěstná, ale my se snažíme držet aspoň zbytku naděje. Každou hodinou je to ale těžší, hlavou se nám honí ty nejhorší scénáře. Její matka je nyní v Londýně a neodletí, dokud nebudeme mít odpovědi,“ napsala do redakce TN. cz příbuzná Tara.

Teprve o několik hodin později se však potvrdila strašná pravda. „Výsledky DNA testu potvrdily, že Sara zemřela během útoku,“ uvedla její matka Julie.

Sara přitom vůbec zemřít nemusela. Pracovala jako chůva a v osudný den měla hlídat děti. Těch se ovšem ujala jejich babička, a tak Sara dostala neplánované volno a vyrazila ven s přáteli. Od těch se později oddělila a zamířila na London Bridge, kde byla naposledy spatřena.

„Byla tou nejúžasnější, nejmilejší a nejštědřejší ženou, která milovala pomáhat druhým.“ „Byla tou nejkrásnější. Byla tak šťastná a pozitivní, měla toho tolik, pro co chtěla žít. Její duše bude s námi i nadále,“ takové vzkazy jí nyní posílají přátelé a příbuzní do médií i na sociálních sítích.

Dívka zemřela během útoku, který se odehrál v sobotu večer. Dodávka se třemi útočníky najela do lidí na slavném mostě London Bridge. Poté pokračovali do čtvrti Borough Market, kde na lidi útočili noži. Sedm lidí zemřelo, dalších 48 bylo zraněno.

Související články

Další články