Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kráska s obřím pozadím: Žhavá modelka Danii má dost nevěrníků, hledá pravou lásku

Zdroj: foto Danii Banks / koláž eXtra.cz
galerie

Instagramová sexbomba Danii Banks (31) nedávno přiznala, že utratila přes dvě stě tisíc korun za vylepšení svých hýždí, zákrok ale nedopadl tak, jak si představovala, a chirugové jí radí, ať nic podobného již nepodstupuje. Její další dilema je i fakt, že si nemůže najít muže, který jí bude věrný. "Už mám dost bohatých a nevěrných mužů, chci nějakého obyčejného a věrného."

Modelka Danii Banks se o svém zpackaném zákroku svěřila dle deníku Timesnownews v americké show Botched, která poukazuje na nepovedené estetické a plastické zákroky, jež pomáhá zvrátit.

V pořadu se chirurgům svěřila se svým vlastním příběhem. Vysvětlila, že poté, co spustila svou vlastní kolekci plavek, tak byla pod tlakem, že její pozadí není dostatečně dokonalé a chtěla mít zkrátka "perfektní zadek".

Modelka ani netušila, co jí lékaři aplikují

Místo dražšího brazilského butt liftu, při kterém se odebere tuk z oblasti břicha a aplikuje se do hýžďových partií, si vybrala zákrok, při kterém se operuje injekčními stříkačkami, kterými vpraví do hýždí hydrogel.

Když se jí chirurgové v pořadu zeptali, zda to byl skutečně hydrogel, tak odpověděla, že neví. "Udělali dva otvory, jeden na každou stranu hýždě a hydrogelem měli naplnit obrovské stříkačky." Když chirurgové Daniin příběh o vylepšeném pozadí poslouchali, tak celý postup zkritizovali a použitou látku zpochybnili. Také uvedli, že nelegální alternativní postupy mohou vést ke katastrofálním výsledkům.

Záhyb pod Daniinou pravou hýždí, jež se snaží modelka zoufale napravit, se zcela propadl. Lékaři jí však navrhli, aby další zákroky nepodstupovala a své pozadí nyní nechala tak, jak je.

Už mám dost bohatých a nevěrných mužů, chci obyčejného a věrného

A není to jediné dilema, kterému modelka nyní čelí. Nedávno se přiznala, že už má dost bohatých mužů, kteří podvádějí, a už by ráda našla obyčejného muže, který jí bude věrný. Což se jí dodnes nepodařilo a muži jí podváděli i u ní v bytě.

Detailněji vysvětlila, že jsou jí velkou inspirací ideálního vztahu, jenž si přeje, její rodiče. "Jsou spolu už 47 let ženatí, moje celá rodina je taková - spoustu lásky, žádné rozvody," uvedla pro Dailystar.

"Myslím si, že jenom kvůli tomu, že žiju životním stylem, jakým žiju, tak neznamená, že takovou lásku nemůžu mít. Stále ji velmi chci," dodala.

Související články

Další články