Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kráska Kendall Jenner se pochlubila intimními fotkami: Zapózovala nahá ve vaně

Zdroj: instagram
+ Dalších 26 fotografií
žhavé snímky
Modelka ze slavné rodiny Kardashianek se na internetu pochlubila velmi intimními fotkami. Kendall Jenner (23) na sociální síť pověsila fotky, na kterých je úplně nahá a koupe se ve vaně.

Rodina Kardashianek je proslulá po celém světě. Proslavila se zejména díky televizní show Keeping Up with the Kardashians, v překladu Držte krok s Kardashians. Účinkuje v ní všech pět sester Kim (38), Khloe, Kourtney Kardashian a Kylie Jenner včetně matky Kris Jenner.

Jedna ze slavných sester se na své sociální síti Instagram pochlubila opravdu intimními fotkami. Je na nich ve vaně, a to úplně nahá. Nafotila se při koupeli a vyvěsila to na internetu.

Kendall Jenner se živí modelingem. Jakožto modelka je moc krásná a také má perfektní postavu, proto není divu, že jí to na každém snímku neskutečně sluší. Podívejte se do fotogalerie na nejnovější snímky krásky, se kterými se pochlubila.

Související články

Další články