Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kráska Kendall Jenner se pochlubila intimními fotkami: Zapózovala nahá ve vaně

+ Dalších 26 fotografií
žhavé snímky
Modelka ze slavné rodiny Kardashianek se na internetu pochlubila velmi intimními fotkami. Kendall Jenner (23) na sociální síť pověsila fotky, na kterých je úplně nahá a koupe se ve vaně.

Rodina Kardashianek je proslulá po celém světě. Proslavila se zejména díky televizní show Keeping Up with the Kardashians, v překladu Držte krok s Kardashians. Účinkuje v ní všech pět sester Kim (38), Khloe, Kourtney Kardashian a Kylie Jenner včetně matky Kris Jenner.

Jedna ze slavných sester se na své sociální síti Instagram pochlubila opravdu intimními fotkami. Je na nich ve vaně, a to úplně nahá. Nafotila se při koupeli a vyvěsila to na internetu.

Kendall Jenner se živí modelingem. Jakožto modelka je moc krásná a také má perfektní postavu, proto není divu, že jí to na každém snímku neskutečně sluší. Podívejte se do fotogalerie na nejnovější snímky krásky, se kterými se pochlubila.

Mohlo by vás zajímat

Další články