Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kráska Denisa Grossová otevřeně o vztazích: Jaký by měl být její ideální partner do života?

Denisa Grossová
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
vztahy

Před dvěma lety byla Denisa Grossová (24) zasnoubená, místo veselky se ale konal rozchod. Po něm si našla nového přítele, ale ani ten nebyl tím pravým. Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) redakci eXtra.cz prozradila, zda se v jejím životě objevil někdo nový a jaký by měl její ideální partner být. 

Starší dcera Šárky Grossové a zesnulého expremiéra Stanislava Grosse, muzikálová zpěvačka, fotografka a tanečnice Denisa Grossová, se v devatenácti letech zasnoubila a po pár měsících rozešla. Po rozchodu si našla nového muže, ale jak se říká, lásce člověk neporučí a i tohle vztahové pouto nevydrželo.

Denisa Grossová o vztazích i ideálním muži

Půvabná blondýnka, která svoji parádní figuru často ukazuje na svém Instagramu, redakci eXtra.cz prozradila, že se v jejím životě od té doby nikdo nový neobjevil a užívá si single života.

"Nikoho nemám, po rozchodu jsem si nikoho nenašla a ani nikoho nehledám. Já jsem byla od sedmnácti let ve vztahu, první trval pět a půl roku, pak jsme se rozešli a po půl roce, co jsem byla sama, jsem si našla dalšího partnera, se kterým jsem se rozešla asi před osmi měsíci," říká Denisa Grossová, která se objeví i v novém muzikálu Slunce, seno, jahody.

"Teď si užívám to období, kdy se poprvé v životě soustředím sama na sebe. Nechci, aby to vyznělo sobecky, ale soustředím se na svou tvorbu, cestování, kamarády. A myslím si, že potrvá třeba ještě rok, než se otevřu další možnosti někoho si najít," líčí se slovy, jakého partnera by si po svém boku představovala.

"Nejsem povrchní člověk, pro mě je nejdůležitější charisma. Musí mít perfektní humor a být chytrý, mám velmi ráda inteligentní lidi a zároveň ty, kteří si ze sebe umí udělat legraci. Takové spojení je podle mě ideální," uzavřela.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy