Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Kráska chtěla vypadat jako Angelina Jolie: Teď je z ní spíš Michael Jackson, smějí se lidé

Chtěla vypadat jako Angelina.
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Esmer Omerová je ruská kráska, celebrita, tanečnice a bývalá manželka rumunského fotbalisty Blagoye Georgieva. Proslavila se hlavně svou posedlostí vypadat jako herečka Angelina Jolie, ale vymklo se jí to z rukou.

Ruská tanečnice Esmer Omerova se stala posedlou vzhledem herečky Angeliny Jolie a pro svou transformaci podstoupila již 10 plastických operací. Chtěla se herečce tak moc přiblížit, že si dokonce barví vlasy přesně podle filmů, kde Angelina hraje.

Kromě vlasů ale podstoupila zvětšení rtů, zmenšení a zeštíhlení nosu, a dokonce se pomocí kontaktních čoček snaží získat ten správný šmrnc a jiskru, kterou má v očích Angelina Jolie. Bývalá manželka fotbalisty Blagoye Georgieva je ale i po těchto zákrocích všem pro smích!

Lidé na sociálních sítích ji spíše než k Angelině přirovnávají k zesnulému Michaelu Jacksonovi! Tuhle nelichotivou záležitost má na svědomí hlavně její nos, který je tolikrát upravovaný a nevzhledný, že podle fanoušků brzy upadne. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články