Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Kráska a zvíře: Tereza Hlůšková zažije, jaké je mít strach o přítele bojujícího v kleci

Tereza Hlůšková a Michal Kotalík: Zápasník se utká v Oktagonu
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové/organizace Oktagon
+ Dalších 11 fotografií
MMA

Sobotní turnaj organizace Oktagon na Štvanici poutá pozornost nejen titulovým duelem Karlose Vémoly s Aleksandarem Iličem, ale také velkým comebackem Michala Kotalíka. Ten musel v minulosti přerušit kariéru zápasníka kvůli napadení, za což si odseděl 3,5 roku ve vězení. Nyní ale touží po úspěšném restartu, při kterém mu bude držet palce i Tereza Hlůšková. Právě s bývalou trestankyní totiž podle informací portálu Expres Kotalík v uplynulých týdnech randí. Přijde ho podpořit i na Štvanici?

Jsou to už dlouhé čtyři roky od doby, kdy se Michal Kotalík postavil k profesionálnímu zápasu do klece. Poté, co v roce 2018 prohrál na TKO s Martinem Šolcem, ho zatkla policie za to, že na diskotéce napadl opilého muže a způsobil mu vážná zranění. Byť se bijec dodnes hájí tím, že pouze bránil svou partnerku, dostal u soudu trest odnětí svobody na 3,5 roku.

Na svobodu se Kotalík dostal na konci loňského roku. Na nic nečekal a hned se vrhl do náročné přípravy na restart kariéry. Letos v květnu se postavil k ringu, ve kterém si zaboxoval proti Václavu Mikuláškovi. Přestože v duelu na body prohrál, těžkou hlavu si z toho nedělal. Šlo spíš o exhibici a důležitá premiéra na něj čekala jinde - na turnaji Oktagonu, který se uskuteční v sobotu na Štvanici.

Kotalík krotí vášně

Kotalík se pod širým nebem utká s norským bijcem Ole Magnorem. Právě on by měl být jeho odrazový můstek k úspěšnému restartu. V tom bude napravenému hříšníkovi držet palce i Tereza Hlůšková. Právě bývalá trestankyně, která si odseděla čtyři roky v Pákistánu za pašování drog, se podle informací portálu Expres nedávno stala zápasníkovou oporou. "Píšeme si a vídáme se," potvrdila.

Jak se říká, vrána k vráně sedá, a tak si oba mají nejspíš hodně co říct. Ostatně ne každý má za sebou takovou zkušenost jako Hlůšková s Kotalíkem. Jejich vztah tak dává smysl. Otázkou ale je, jak to mezi sebou skutečně mají. Zatímco Hlůšková na Instagramu už několikrát sdílela srdíčka a naznačovala, že je zamilovaná, Kotalík vášně krotil, byť přiznal, že se s bývalou trestankyní vídá a dopisuje si s ní. Láska v něm ale prý nevzplanula.

Těžký život partnerky zápasníka

„Momentálně zamilovaný nejsem. Upřímně jsem po poslední zkušenosti už docela opatrný, navíc vztah je náročný na čas a energii a já teď potřebuji tohle investovat hlavně do toho návratu. Neříkám ale, že se s nikým nevídám, takže se něco možná rýsuje," uvedl mnohoznačně zápasník pro Kafe.cz. Svou roli také nejspíš hraje to, že příprava na zápas je vždy intenzivní a náročná a bojovník si musí nastavit myšlenky jen na svého soupeře.

O tom, jak taková příprava probíhá, ví nejlépe Kamila Kordulíková, přítelkyně Jiřího Procházky. "Měsíc jsem byla vlastně v uvozovkách sama. Není to typický vztah, že bychom spolu chodili všude za ručičku," vzpomínala pro eXtra na dobu, kdy se český samuraj chystal na svou titulovou bitvu s Gloverem Teixeirou. Pokud by tedy vztah Hlůškové s Kotalíkem klapl, musela by si zvyknout na hodně specifický život. Nejspíš v tom hodně napoví, jak se bude cítit během turnaje na Štvanici. Ať už na něm Hlůšková bude, či nikoli, zažije strach o svého milého, a to není pro všechny...

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy