Láska opravdu umí divy. Jak si jinak vysvětlit to, že tak krásné holky se lepí na chlapy pokročilého věku. Co za tím stojí?

Jestli je za tím opravdová láska, nebo kalkul, to vědí jen oni. Faktem je, že některé páry jsou spolu opravdu dlouho. Které dvojice lze přirovnat ke krásce a zvířeti?

1.Tereza Mátlová (39) a František Janeček (70)

Operní diva se s majetným producentem seznámila v divadle a hned přeskočila jiskra. Nikdo jejich vztahu nedával mnoho šancí a Tereze se posmívali, jak ošklivého chlapa má v posteli. Také slyšela, že je jen zlatokopka. Ale Janeček a jeho Terezka všem vytřeli zrak a jsou spolu už deset let. Zpěvačka partnerovi porodila dceru Emily. Jen je zvláštní, že si ji doposud nevzal za ženu. Ale Tereze to nevadí. Užívá si život v luxusu. Janeček totiž nakoupil byty na Floridě a také v Dominikánské republice. Více se o Tereze Mátlové dočtete ZDE.

2. Olga Menzelová (37) a Jiří Menzel (77)

Tento nesourodý pár se dal dohromady po rozhovoru, který dělala Olga s režisérem. Ten se do ní bláznivě zamiloval, a přestože to byl zapřisáhlý starý mládenec, tak si svou vyvolenou na stará kolena vzal. Jenže Olga chtěla dítě, což Jiří rázně zamítl. Tak si řekla, že si poradí jinak, a nechala se oplodnit od režiséra Jaroslava Brabce. Porodila mu dceru Aničku. Ale ani to nevedlo k rozvodu. Jiří si najednou uvědomil, že by si přál taky dítě, tak vzal Olgu na milost a ta nakonec přivedla na svět jeho dceru Evičku. Teď i s Brabcem tvoří jednu velkou šťastnou rodinu. Více se o Olze Menzelové dočtete ZDE.

3. Pavlína Baburková (42) a Petr Kratochvíl (65)

I když milionář není žádný modýlek, tak měl vždy krásné holky. Po zpěvačce Lucii Bílé se mu zachtělo modelky Pavlíny Baburkové. S tou se paradoxně setkal na focení promo desky jeho tehdejší družky Lucky. Ale chemie natolik zafungovala, že se s Bílou rozešel a vzal si Baburkovou za ženu. Dnes žijí na Floridě, modelka mu porodila čtyři děti a stáhli se z veřejného života. Ale podle našich informací jim to bezvadně klape.