Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Krasavice Tereza Jelínková je těhotná: Ohledně jmen má modelka jasno

Krasavice Tereza Jelínková je těhotná: Ohledně jmen má modelka jasno
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
radostná novina
Modelka Tereza Jelínková se pochlubila radostnou zprávou, čeká miminko. Se svým manželem navíc brzy oslaví výročí manželství i seznámení. Půvabná blondýnka těhotenstvím překvapila nejen své fanoušky, ale také rodinu. Není na ní totiž vůbec nic poznat.

"9. 9. 2020 - 10 let spolu, 2 roky manželé a 6 měsíců pečeme lásku," pochlubila se modelka Tereza Jelínková na svém Instagramu. S manželem Michalem navíc neslaví jen tuto krásnou zprávu, ale také druhé výročí svatby a také to, že jsou spolu už deset let. Tolik radosti najednou!

Těhotenství však na ní nebylo poznat, jak sama přiznala. "Je pravda, že si toho nikdo zatím ještě nevšiml. Ani při práci to nikdo nepoznal, a to jsem šla třikrát přehlídku plavek. Dokonce i rodičům jsme to řekli teprve před dvěma týdny," svěřila se modelka webu Super.cz.

Nechají se překvapit

Zda to bude holčička nebo chlapeček, zatím nevědí. "Chceme se nechat překvapit," pronesla Tereza, ohledně jmen si je ale jistá. "Pro děvčátko mám vybrané jméno už deset let a pak nám došlo, že bychom měli mít i pro kluka. To bylo ale lehké, protože se nám v kalendáři líbilo jen jedno," těší se nastávající maminka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy