Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Krasavec ze seriálu Glee Mark Salling byl zatčen. Policie u něj našla dětské porno!

Nebude to takové neviňátko, jak se snažil vypadat na veřejnosti.
+ dalších 1 fotografií
Jistě si pamatujete hvězdu seriálu Glee Marka Sallinga (33), který ztvárnil prostopášného, ale holkami obletovaného Noaha "Pucka" Puckermana. Herec se snažil tvářit navenek jako neviňátko, ale vypadá to, že to byla jen přetvářka. Byl totiž v úterý zatčen u sebe doma v Los Angeles za držení dětského porna!

Krasavec Mark, kterého zbožňovaly tisíce dívek po celém světě za roli ve studentském seriálu Glee, se začíná pěkně vybarvovat. Už jeho bývalá přítelkyně Roxana na něj podala žalobu za to, že ji nutil k nechráněnému sexu. A měla to být dokonce ona, která policii upozornila na divné věci v hercově počítači.

Vypadá to, že se nad Markem začínají stahovat pořádná mračna. Sice byl nakonec propuštěn na kauci, ale bude mít s policií co dočinění. Držení dětského porna je v Americe závažný trestní čin a může si posedět za mřížemi několik desítek let, když se prokáže jeho vina.

Ani herec, ani policie se k celé záležitosti nechtějí vyjadřovat, ale pro herce budoucnost rozhodně není růžová. Do nového roku rozhodně nevykročí s čistým štítem…

Mohlo by vás zajímat

Další články