Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Krasavec z Útěku z vězení se změnil v bečku sádla. Asi utekl přímo do Mekáče!

Dneska byste hezounka jen těžko poznali.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
Lámal srdce milionům žen po celém světě. Herec Wentworth Miller byl prototypem hezounka s vymakaným tělem, který jediným pohledem rozvášňoval dívky a ty chtěly být jen jeho. Jenže má to háček, vlastně dva. Krasavec se přiznal, že má radši muže, a ještě k tomu by teď stejně po něm žádná ani nevzdechla, jak je otylý.

Stačil jeden pohled a holčičí kalhotky z hvězdy seriálu Útěk z vězení jen vlhly. Jenže poté, co se Wentworth Miller přiznal k homosexualitě, tak mu asi natolik spadl kámen ze srdce, že to celé s velkou radostí začal zajídat. A asi se rozhodně nešetřil.

Kde byly dřív na břiše kostičky, tam je dnes sádlo. Herec radši nosí vytahaná trika, aby na to panděro moc neupozorňoval, jenže to se mu i tak nedaří. Ale zas útěchou mu může být to, že v tomhle odulém pašíkovi ho nikdo nepoznává, takže se nemusí na ulici stydět.

Ale měl by na sobě zapracovat. Sice už ho fanynky získat nemohou, ale slintat nad jeho dokonalým tělem, to přeci není u gayů trestné. Bohužel to ale zatím vypadá, že víc než posilovnu preferuje Mekáč, kde si dává pořádnou nálož.

Související články

Další články