Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krasavec z filmu Mumie Brendan Fraser je k nepoznání: Stal se z něj stokilový parní válec

To je proměna, že?
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Potom, co se Brendan Fraser (49) objevil ve filmu Král džungle a Mumie, tak se stal snem téměř všech žen na světě. Urostlý mladík s uhrančivýma očima a dokonalým tělem. Toužila po něm snad každá. Bohužel tohle bývávalo. Momentálně je z pohledného herce pořádný tlouštík, který trpí depresemi. Jeho proměna je více než děsivá.

Americký herec Brendan Fraser zažil raketový vzestup. Po filmu Král džungle a Mumie byl hvězdou první velikosti. Zbožňovaly ho davy fanynek a patřil mezi nejvíce sexy herce planety. To už v současné době neplatí.

Herec na prahu padesátky hodně přibral a jeho pověstný šarm úplně zmizel. Navíc se poměrně nedávno svěřil časopisu GQ o tom, že ho dlouhou dobu trápily neskutečné deprese, se kterými sváděl urputný boj několik desítek let.

Herec nejspíše až moc spoléhal na svůj přirozený šarm a myslel si, že mu jeho rozkošný obličej vydrží až do smrti. To se ale šeredně spletl. Momentálně herec nevypadá vůbec dobře a na ulici byste si ho klidně spletli s ošuntělým pánem na prahu šedesátky.

Na druhou stranu, po zdravotní stránce na tom také nebyl dobře. Podstoupil operaci páteře, kolenního kloubu a hlasivek. Ale ještě stále se může vypracovat. Mnoho jeho starších kolegů vypadá perfektně, tak snad se to herci nakonec podaří.

Související články

Další články