Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krasavec Channing Tatum je opět volný: Další vztah se mu rozpadl jako domeček z karet

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Rozchod
Na vědomí se dává, že pohledný herec Channing Tatum je opět k mání. S oblíbenou zpěvačkou Jessie J už nadále pár netvoří. Nechali se slyšet, že se rozešli už před měsícem. Zpěvačka se rozhodla Vánoce trávit poněkud jinak než ostatní. Svátky trávila pomocí těm, kteří to potřebují nejvíce.

Channing Tatum a Jessie J už netvoří pár. Každý se vydal svou vlastní cestou, a to zhruba před měsícem. Vypadalo to jako láska až za hrob, ale po ročním partnerství se vztah rozpadl. Prý jsou si ale nadále blízcí a zůstali z nich přátelé. Neví se, co přesně se mezi nimi stalo.

Zatímco Channing trávil Vánoce s šestiletou dcerkou, Jessie se rozhodla se svým časem naložit prospěšněji. Vyrazila do ulic Los Angeles, konkrétně se vydala do městské čtvrti Skid Row, která je proslulá velkým množstvím lidí bez domova.

Vánoce zvlášť

Britská zpěvačka rozdávala potřebným oblečení, ale vydávala jim i jídlo. Opět ukázala, že má velké srdce a ostatní jí nejsou lhostejní.

Do ulic oblékla teplákovou soupravu a dokonce neměla ani make-up. Všechny zarazila svojí ohromující přírodní krásou. Ukázala, jak nesobecký člověk je, protože málokdo by obětoval Vánoce, aby pomáhal druhým. Podívejte se do fotogalerie, jak moc skvěle bez make-upu vypadá a jak trávila Vánoce.

Rozchod po roce

Tatum se dal s Jessie dohromady krátce poté, co byl v roce 2018 oznámen rozvod s jeho ženou Jennou Dewan. Stabilní pár tvořili celých devět let a všichni si mysleli, že jim to vydrží navěky. Jenže nežijeme v pohádce a jejich manželství se rozpadlo jako domeček z karet.

První zmínky o vztahu s Jessie začali kolovat už v září 2018. Pak oni sami vše potvrdili na sociálních sítích, když v listopadu sdíleli fotky, jak se navzájem navštěvují během koncertování. Od té doby byl pak pár běžně vídán společně na veřejnosti.

Související články

Další články