Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Krása za každou cenu: Žena dostala tak silnou alergickou reakci z barvy na vlasy, že se jí zvětšila hlava!

Krása za každou cenu: Žena dostala tak silnou alergickou reakci z barvy na vlasy, že se jí zvětšila hlava!
Zdroj: facebook.com
Pro krásu se musí trpět. To je odvěká pravda. Ale že by se pro ni muselo umírat, o tom se ve starém přísloví nic neříká. Proč si tedy čím dál více žen v honbě za dokonalým vzhledem poškozuje zdraví?

Můžeme varovat jak často chceme Přesto se stále setkáváme s příběhy žen, které jsou ochotny podstoupit téměř cokoli proto, aby vypadaly skvěle. Další taková pravda, na kterou se často zapomíná, říká, nekupuji si to, na co nemám. V tomto případě to můžeme přeložit tak, že pokud už nejsou peníze na kadeřníka, který se o vlasy profesionálně postará, je potřeba sáhnout alespoň po kvalitní barvě na vlasy.

Fotografie ženy, které umístil na internet její přítel ukazují, jak to totiž dopadá, pokud se tak nestane. Dívka se chtěla obarvit a koupila si levnou a nekvalitní barvu na vlasy v drogerii. Podle přiloženého návodu se obarvila, jenže výsledek se dostavil naprosto jiný, než očekávala.

Dostala extrémně silnou alergickou reakci, která způsobila, že jí natekla hlava takovým způsobem, až se zvětšila a kompletně ji zateklko jedno oko.

Ano, to se může stát i v kadeřnictví, jenže s tím rozdílem, že opravdu dobří kadeřníci vědí, co mají v takovou chvíli dělat.

Podobné případy se nejčastěji týkají mladých dívek, které nemají dostatek financí, přesto chtějí vlasy, jako přece měla v tom klipu ta Beyoncé Jenže vás tyhle domácí hokusy pokusy mohou stát také zdraví. Tak pozor na to, takhle byste dopadnout přece nechtěly!

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy