Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Krása vpřed: Tereza Ramba se pochlubila mladší sestrou Sárou, je roztomilá jako kvítko

Krása vpřed: Tereza Ramba se pochlubila mladší sestrou Sárou, je roztomilá jako kvítko
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
sestry
Herečka Tereza Ramba (31) slavnostně pokřtila svou knihu Dobrodruhům. Křest oživila také vernisáž výstavy obrazů její mladší sestry Sáry (27), která není o nic méně půvabná než její slavnější sestra Tereza, jež se minulý rok stala maminkou.

Půvabná herečka Tereza Ramba prošla za svoji poměrně krátkou kariéru řadou skvělých filmů a seriálových rolí. Lidé si ji ovšem nejvíce spojují s legendárním snímkem Bobule, který se letos dočkal svého třetího pokračování.

Tereza je nezmar. Přestože se loni stala maminkou, pořád na něčem maká. Momentálně má za sebou křest knihy Dobroduhům, na který ji doprovodil manžel Matyáš Ramba a krásná sestra Sára Voříšková

Tereza s partnerem si bedlivě střeží soukromí, doposud fanouškům neprozradili jméno svého syna a na veřejnosti mu říkají Slunce. Terezina mladší sestra Sára oživila křest vernisáží vlastních obrazů a byla nepřehlédnutelná.

Sára je herečka stejně jako Tereza, ale na svoji velkou příležitost teprve čeká. Něco nám ale říká, že po své sestře nezdědila jenom krásu, ale také talent, a ještě o ní uslyšíme.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy