Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krása střídá nádheru! Podívejte se na srovnání šatů Meghan Markle a Kate Middleton

A jaké šaty byste zvolily vy?
Zdroj: archiv
+ Dalších 58 fotografií
Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton (36) si vzala prince Williama (35) v roce 2011 a mají spolu tři děti. Jejich svatba byla o trochu menší show, ale Británie tehdy šílela stejně, jako když se dnes brali princ Harry (33) a Meghan Markle (36). Je vidět, že nevěsty mají každá jinou povahu i styl. Šaty si totiž vybraly odlišné.

Kate Middleton se vdávala za prince Williama před sedmi lety. Zvolila šaty zcela jiné, než čerstvá novomanželka Meghan Markle (36). Kate si na sebe v den svatby oblékla šaty značky Alexander McQueen. Ty byly daleko zdobnější než měla na sobě v den D Meghan. Možná to značí, že je odvážnější, a to i v rozpočtu. Její šaty stály kolem 7,3 milionu korun.

Meghan se držela zpátky – její šaty stály milionů „pouze“ šest. Zvolila naprosto jednoduché šaty od britské návrhářky francouzského módního domu Givenchy Clare Waight Keller a byla v nich naprosto působivá. Svého prince přivedla až k slzám. Dlouho se spekulovalo, že Meghan bude mít šaty vyrobené v dílně dvojice návrhářů Ralph & Russo. Možná dobře, že se tak nestalo. Šaty měly být původně mnohem výraznější, a to by k výraznému typu dívky vůbec nesedělo.

Související články

Další články