Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Krása podle znamení zvěrokruhu: Panna je vždy upravená. Ryba klidně vyjde s mastnou hlavou

Krása.
Péče o tělo a celkový zevnějšek je pro všechny důležitý. Co vám přidává na atraktivnosti a jak o sebe pečovat, abyste se cítili dobře? Vaše znamení tomu napoví! Někdo má dáno, že se pyšní krásou a bezchybnou pletí, jiný zas bojuje s kily navíc. Co o vaší kráse prozradí znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Na svém zdraví a celkové kráse makáte celý život. Už od dětství jste nadšení sportovci. Není tedy pochyb, že máte tělo v perfektní kondici. Zkuste občasnou regeneraci svalů, budete se cítit ještě o mnoho lépe.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Rádi si dopřáváte všelijaké procedury a do svého zevnějšku investujete nemalé peníze. To je chvályhodné. V péči pokračujte i nadále a vaše tělo vám to ve zralém věku několikanásob­ně vrátí.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Měli byste se více zaměřit na péči o vaše ruce. Jste sice ukázkovým příkladem ve zkrášlování, ale na ruce často zapomínáte. Upravené a hýčkané ruce jsou přece jen vizitkou. Nekažte si tím celkový dojem, když jste tak krásní.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Trápí vás nějaké to kilo navíc. Často se tak mordujete s různými dietami. Co takhle zvolit zdravější variantu a přejít na zdravý životní styl? Uvidíte, že vám to dlouhodobě prospěje a kila zmizí raz dva.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lvi a Lvice mají od přírody krásnou bohatou hřívu. Péče o vlasy je pro vás nejzásadnější. Vždycky, když se objevíte ve společnosti, každý vám závidí háro, kterým se pyšníte.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Vy jste dokonalost sama! Tolik hodin, kolik strávíte na úpravu vašeho zevnějšku, nejste ani v práci. Dejte si pozor, abyste jednoho krásného dne nezapomněli do práce vůbec přijít!

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Stále si nevíte rady, jak o sebe pečovat. Svěřte se do rukou odborníků a uvidíte, jak to prospěje vaší váhavé kráse. Budete nadšeni.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Trochu pokulháváte v noční péči o pleť. Denní krém sice vlastníte, ale ten se prostě nepoužívá i na večer! Jděte to ihned napravit!

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Milujete módu a naprosto se vyžíváte v různých barevných kreacích, které podtrhují vaši extrovertní osobnost. Nic vám prostě neudělá větší radost, než když se řekne: je čas jít nakupovat.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Máte dokonale naučené konturování obličeje. Snažte se zaměřit i na úzké rty, které opticky zvětšíte leskem. Bude z vás úplná Angelina Jolie!

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Milí Vodnáři, vy prostě nesnášíte všemožné procedury. Raději se uvelebíte na gauč a rozjímáte nad životem. Dejte si však pozor, abyste se z toho obláčku jednou nevzbudili jako ošklivé tlusté prasátko!

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Musíte mít všechno, co se třpytí. Svoji krásu rádi podtrhujete různými ozdůbkami a šperky. Třpyt máte až na hlavě, protože si ji čas od času zapomenete umýt! Že se nestydíte!

Související články

Další články