Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Krása a elegance v Karlových Varech: Kdo bude nejsledovanější celebritou 53. ročníku?

Jak se těšíte na módu v Karlových Varech?
Zdroj: eXtra.cz, profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Tradiční filmový festival v Karlových Varech není jen přehlídkou toho pokud možno nejlepšího, co muži s kamerami za poslední dobu natočili, ale také sexy koček s výstřihy, které by opravdu moc jeptišky neměly připomínat. Kdo v posledních letech v tomhle směru nejvíc zazářil? A co uvidíme při zahájení 53. ročníku?

1. Jitka Čvančarová

Na první místo bezesporu patří Jitka Čvančarová (40). Ta sice někdy dorazí tak, že působí jak holka od kolotočů, ale všechny módní přešlapy v celém svém životě navždy pohřbila odpustkem z loňského roku. Tehdy i s pyšným manželem Petrem Čadkem po boku dorazila s výstřihem, který byl tak šíleně odvážný a plný přírodního bohatství, že ohromil naprosto celou republiku.

Její ohromné čvančáky se rázem staly tématem číslo jedna a chudák hvězda filmu Kill Bill Uma Thurman byla najednou Paní nikdo.

To se Jitce povedlo a získala statisíce chlapských fanoušků!

2. Andrea Verešová

Nemusíte ji mít rádi, ale je fakt, že československá modelka Andrea Verešová (38) vypadá i na svůj už pokročilejší věk parádně. A začátkem července svou postavičku slušně prodává už desátým rokem.

Ze začátku se tedy vyprsovala častěji než dnes, v současné době dává přednost hlavně eleganci, ale ani tak se nebojí znovu a znovu vystrkovat růžky.

3. Julie Zugarová

Tahle zvláštní postava českého showbyznysu ještě před pár lety ráda cpala své silikony do všech foťáků. Stejně tomu bylo i při festivalu na západě Čech před pěti lety.

Je to možná zvláštní, ale chlapy to fakt fascinuje, ať už je dekolt plný odjakživa, nebo vyplněný implantáty.

V poslední době o Julii Zugarové nic nevíme a radši ani nechceme, zvlášť poté, co se o ní šířilo za drby ohledně toho, čím se ve skutečnosti měla živit. Neboj, Jíťo, my těm escortům fakt nevěříme!

4. Monika Koblížková

V současnosti již manželka Leoše Mareše (42) Monika Koblížková se většinou umí velmi slušně oháknout. Loni zaujala modýlkem, který vůbec nekryl její drobná ňadra.

5. Nela Slováková

Loni vzala Nela (28) do Varů svého dnes již expřítele. Vyloženě se neprsila, ale její modely jasně ukazovaly, že fakt není po tatínkovi.

A jeden přešlap: Bára Basiková

Spíš než schválně tohle bylo omylem, ale proč by ne. Bára Basiková měla v roce 2015 na jedné párty model, který odhalil úplně celý hrudník. Škoda jen, že zrovna nic vidět nebylo. Módě sice autor těchto řádků rozumí asi jako Španěl Špindlerovu mlýnu, ale tenhle model zkrátka nebude pro ženy věku a proporcí jinak po všech stránkách výborné Báry…

Mohlo by vás zajímat

Další články