Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Krása a adrenalin... Tyhle kočičky se potkají v oktagonu!

Jsou to opravdu krásné ženy.
Zdroj: archiv
Krásky, které se už nějaký pátek znají, se utkají v hodně tvrdém sportu zvaném MMA. A to, že mají rády tento drsný sport, mimo jiné i box, svědčí fakt, že je můžeme vidět na každém dobrém galavečeru bojových sportů, kde vystupují jako GOLDFINGERS ring-girls! Jinak tomu nebude ani 10. listopadu na tradičním galavečeru v liberecké Home Credit Areně, která se z hokejového kolbiště promění na gladiátorskou arénu!

Mohlo by se zdát, že holky uvidíme i v nějakém zápase, ale naštěstí pro naše potěšení oka se holky procházejí jen s čísly kol, rozdávají úsměvy na všechny strany nebo předávají ceny. Radost pohledět! Práce ring-girl není ale vůbec jednoduchá. Tvrdou dřinu ve fitku, aby postavička byla jako lusk, nesmí vynechat.

Na zápasech a turnajích si to holky ale užívají, sedí přímo v bezprostřední blízkosti klece nebo ringu, a tak na ně někdy doslova cáká pot nebo dokonce i krev! A komu budou holky na vyhlášeném galavečeru Night of Warriors 10. listopadu v Liberci fandit? „Těším se na zápas Prince s tím zápasníkem z Ruska, ale pak samosebou na naše kluky, české barvy musí vyhrát! Zajímavý bude určitě i návrat Ládi Kutila a asi i zápas holek, to má vždycky uplně jinou atmosféru,“ informuje deník eXtra blonďatá Deniska.

I vy můžete přijít okouknout zápasy nebo krásné ring-girls už za necelé dva týdny. Vstupenky jsou k dostání za 500 Kč v síti Ticketmaster nebo přímo v pokladně liberecké Home Credit Areny.

Nezapomeňte sledovat i Instagram a Instastories akce @YangamesFightNight, kde se nejen dozvíte o novinkách, ale můžete soutěžit třeba o telefony nebo produkty značky Xiaomi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy