Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krampolovou pouštějí z JIPky, ale objevila se NOVÁ NEMOC, pak přijde DETOX!

Zdroj: archiv I. Němečkové
+ Dalších 13 fotografií
PSYCHIATRIE
Manželka herce Jiřího Krampola (80) Hanka (57) už se po posledním kolapsu dostala z nejhoršího, lékaři ji převezou z jednotky intenzivní péče na normální oddělení, kde intenzivně zahájí léčbu další nemoci, která se u ní projevila. A hned poté bude muset na detox!

„Byla jsem Hanku navštívit. Mluví normálně, už jí je lépe. Už brzy ji přendají na normální oddělení, kde si bude léčit infekci močových cest,“ řekla eXtra.cz MUDr. Ivana Němečková, která se s Krampolovými spřátelila na nedávné dovolené s Muži roku v Tunisku a poskytuje jim lékařské rady.

Hned poté, co se Hana Krampolová dostane z nejhoršího, nastoupí prý už konečně dlouho odkládanou psychiatrickou léčbu. Ta jí má konečně pořádně pomoci s nechutenstvím a taky s překouřením, které jí zásadně ubližuje.

Změna

Sám bavič a moderátor redakci eXtra.cz již dříve prozradil, že bude muset sáhnout k radikálnějšímu kroku a svou ženu nechat částečně zbavit svéprávnosti, aby léčbu dokončila.

„Už mě to štve, ale s Hankou sám nehnu. Nemá smysl života, pořád by jen kouřila a nejedla. V nemocnici ji po kolapsu dají dohromady, ale za pár dnů tam může zpátky. Už se musí něco změnit, posledních pár let je to pořád to samé dokola. Sice už delší dobu nepije, ale i tak je její psychika rozsekaná a potřebuje odborníka na dlouhodobější péči. Půjde vlastně o jakýsi detox,“ uvedl Jiří Krampol pro náš web.

Související články

Další články