Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krampolová si zase „přiťukla“ alkoholem… Hanko, tohle už je hodně nebezpečné!

Hanka za to umí pořádně vzít…
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 7 fotografií
Manželka Jiřího Krampola (79) je skutečně pěkné číslo... A už teď je jasné, že ve své zálibě popíjet alkohol zase pořádně lítá. A nejde jen o připíjení, Hana Krampolová (57) do sebe umí hodit sklenku za sklenkou... Pokud tohle někdo nezastaví, je více než pravděpodobné, že manželka herce skončí nejspíš opět v léčebně.

Před rokem, když ji propustili z psychiatrické léčebny, kam se dostala kvůli nadměrné konzumaci léků a alkoholu, slibovala, že s alkoholem definitivně sekla. Jenže už po několika měsících se začalo šuškat, že Hanka v tom zase lítá.

A teď je to potvrzené… Hanka si totiž dopřála vínko nejen na večírku Luďka Soboty k jeho narozeninám, ale na pár sklenek si skočila i teď na otevíračku jednoho podniku v centru Prahy. Přitom její manžel ještě před 14 dny tvrdil, když byla Hanka přichycena fotografem se sklenicí alkoholu, že Hanka rozhodně nepije. „Hanka si jenom připila. Jinak vůbec nepila, nepije doma, nepije vůbec. Je to držák,“ tvrdil Jiří Krampol.

A co by nejspíš po zhlédnutí snímků, jak si Hanka dopřává, tvrdil tentokrát? Nejspíš to, že Hanka pila vodu, která se ale zázračně proměnila ve víno. Náhoda? Rozhodně ne! Snad si Hanka uvědomuje co dělá, aby se náhodou jednoho dne neprobudila znovu v léčebně.

Související články

Další články