Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Krampol s Obermaierovou oplakávají smrt Zdeny Hadrbolcové: Dojemná slova plná bolesti

Na Hadrbolcovou vzpomínají celebrity.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Vyjádření

Herecký svět opustilo další známé jméno. Zdena Hadrbolcová (†86) ztvárnila během své kariéry trvající několik dekád řadu rolí, z nichž nejznámější jsou Růženka z Ulice nebo starostlivá maminka ze snímku Už zase skáču přes kaluže. Na milovanou herečku zavzpomínali pro eXtra.cz herečka Jaroslava Obermaierová (77) a herec Jiří Krampol (85).

Herečka Zdena Hadrbolcová loni před Vánocemi prodělala těžkou mrtvici, která ji upoutala na lůžko. Poslední chvíle trávila na LDN, kde také ve věku 86 let zemřela. Jako první přišel s informací Blesk.

Z její smrti jsou zdrceni i herečtí kolegové. „Zdeněčka je mrtvá, já vím, Je to hrozně smutný, ale takový je život. Jednou skončí nám každému. Je to jediná spravedlnost na světě. Spojenou s ní budu mít hlavně Ulici, tam jsme se pořádně sblížily. Do té doby jsme se znaly povrchně. Řadu let jsme se dvakrát, třikrát za měsíc potkávaly na natáčení, takže jsme si mohly povědět spoustu věcí. Měly jsme pak hodně kamarádský vztah,“ prozradila pro eXtra.cz herečka Jaroslava Obermaierová.

Smutní i Krampol

Také Jiří Krampol na herečku vzpomíná jenom v dobrém. „Mrzí mě to, Zdeňku jsem měl velice rád. Zamlada jsem s ní dost hrál. Kdysi jsme spolu dělali i vítězné Bakaláře roku. Byla to strašně příjemná a pohodová kolegyně. A k tomu dobrá herečka,“ řekl zdrcený herec pro eXtra.cz.

Za svůj život toho Hadrbolcová natočila hodně, lidé si ji však navždy budou pamatovat coby pekařku Růženku z nekonečného seriálu Ulice. Hadrbolcová hrála také v seriálech Rozpaky kuchaře Svatopluka, My všichni školou povinní, Přítelkyně z domu smutku nebo Létající Čestmír. Hrála i ve filmech Už zase skáču přes kaluže, Páni kluci, Slavnosti sněženek, Jak svět přichází o básníky nebo Návrat idiota.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy