Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kramný si spoluprací s médii vynutil pozitivnější články: 5 důvodů, proč ale stále zůstává podezřelým číslo 1!

Petr Kramný s rodinkou, kterou „někdo“ zřejmě otrávil jedem.
Zdroj: reprofoto tn.cz

Petr Kramný, momentálně nejznámější dovolenkující se Čech, už pro některá média, která s ním pořizují obsáhlé materiály, není až takovým vrahem, jak by se mohlo zdát. Stále ale zůstává jasnou jedničkou. Proč?

1. Pro policejní mamlase z Egypta je podezřelým číslo jedna

Egyptská policie se na místě činu příliš nevyznamenala, ale dál drží Kramného na místě. To může mít jediný důvod, je pro ni hlavním podezřelým, přestože jej stále ještě oficiálně neobvinila.

2. Jasno má i Blesk, ale potřebuje mít Kramného na své straně

Některá média vzala v poslední době trochu zpátečku. Aby ne, kauza je mimořádně čtená a videa s Kramným jdou na odbyt. Mezi řádky lze ale vyčíst, že jistá zdrženlivost není hnaná strachem z tiskového zákona, ale prostě proto, aby se Kramný nevytočil. V reálu mají média díky neoficiálním informacím od naší policie víceméně jasno.

3. Kramný se zaplétá do lží a chová se divně

Proti Kramnému hodně hovoří jeho podivné chování krátce po ztrátě dcery a manželky, kdy nepůsobil jako člověk, kterému právě vyvraždili rodinu. Do toho jsou tu jasné rozpory v jeho výpovědích, dvakrát si spletl o celé roky termín vlastní svatby (!), rozpory jsou i v dalších výpovědích.

4. Ostravská kriminálka pustila zásadní informaci, která manžílkovi hodně přitížila

Klíčovým redakcím známý ostravský policejní zdroj pustil před dvěma týdny ven informace o lajdácké práci egyptských vyšetřovatelů na místě činu i při manipulaci s důkazy a těly zavražděných. Ven se dostala i informace, že policisté zřejmě na devadesát procent věří verzi, že manželku a dceru otrávil Kramný jedem z práce. Dále se zdroj nechal slyšet, že pokud po vydání Kramného do Česka nedokážou „zlomeného otce“ tzv. „uvyslýchat“, pravděpodobně nebude nikdy potrestán, protože je-li vinen, naplánoval celou věc hodně dobře a v Africe nevraždil náhodou.

5. Verze s jiným pachatelem nemá žádnou logiku

Jakákoli jiná verze, než že vraždil sám Kramný, je hodně vachrlatá. Jed z hotelu, který se dostal do lahve s kolou? Otrava z jídla? Jiný vrah, který měl důvod sprovodit Kramného ženu a dcerku ze světa? Tomu by věřil jen naivka. Pokud je Petr Kramný nevinný, jádro pudla musí být jinde. Ale kde a hlavně proč???

Související články

Další články