Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Království maličké Rumie: Monika Bagárová s Muradovem jí zařídili krásný pokojíček

Království maličké Rumie: Monika Bagárová s Muradovem jí zařídili krásný pokojíček
Zdroj: Se souhlasem M. Bagárové
+ Dalších 5 fotografií
Dětský pokojíček
Monika Bagárová (25) přivedla na svět prvorozenou dcerku, která dostala jméno Rumie. Makhmud Muradov (30) s Mončou se stali šťastnými rodiči. A kde bude maličká Rumie vyrůstat? Zpěvačka nechala pokojíček zřídit už dávno před tím, než porodila.

Včera se svět dozvěděl radostnou novinku, že zpěvačka Monika Bagárová porodila. Otcem jejího prvorozeného dítěte je MMA zápasník Makhmud Muradov Novorozená dívenka dostala rozkošné jméno po Muradovově mamince. Rodiče ji pojmenovali Rumia.

Rumiin pokojíček

Maličká Rumia bude žít společně s rodiči v jedné místnosti. Že má pokojíček hotový, dala Monika fanouškům vědět hned na začátku května.

Přidala několik snímků, na nichž je zachyceno Rumiino království a vy se na něj můžete podívat ve fotogalerii. Pokojíček je opravdu krásný. Je laděný do pastelových barev jako růžová a šedá. Do pokoje Monika umístila postýlku a přebalovací pult.

Krom toho nechala na stěnu vedle postýlky namalovat květiny, což se opravdu povedlo. Na zemi se pak nachází ohromný polštář na sezení ve tvaru hlavy Mickeyho Mouse.

Všechny dekorace k sobě perfektně ladí. Celkový dojem je velmi působivý. Originalita a jednoduchost, tak by se dal shrnout pokojíček malé Rumie. Monika se nechala inspirovat stránkou Mavieforbabies, která jí se zařizováním pomáhala.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy