Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Královský sluha je „drbna“: Na koho má Meghan největší vliv a proč se z Kate stala leklá ryba?

Meghan to umí s veřejností lépe. Kate se straní.
+ Dalších 44 fotografií
O královské rodině se dozvíme mnohdy více informací, než bychom vůbec čekali. Napomoci tomu musí vždy někdo, kdo je hodně sdílný, což byl v tomto případě královský sluha, který si pustil pusu na špacír. Neváhal prozradit, na koho má Meghan Markle (36) vliv a proč je vedle ní Kate Middleton (36) jako leklá ryba.

Obě jsou teď vévodkyně. Kate Middleton má o něco více zkušeností než Meghan Markle (36), ale to nemění nic na tom, že se musí chovat slušně a umět vystupovat na veřejnosti, která tvrdí, že Meghan zvládá komunikaci s okolím lépe než Kate, jež je rezervovaná a straní se.

Teď už bývalá herečka ze seriálu Suits se pochopitelně během své kariéry setkávala se svými fanoušky. Je tedy zvyklá na smělé podání ruky či obejmutí a má v tom paradoxně vetší náskok na rozdíl od Kate.

Grant Harrold, který byl svého času sluhou prince Charlese, prozradil deníku Express.co.uk i spoustu dalších podrobností. „Kate je úžasná, ale ví, že jednou bude královna,“ prozradil a dodal, že musí zákonitě cítit daleko větší tlak, možná i proto se straní.

„Na Meghan takový tlak vyvíjen není, jelikož je v řetězci nástupnictví mnohem dále,“ tvrdí Grant. Lze si také všimnout, že Meghan s Harrym se drží za ruce, kdežto Kate s Williamem nikoli.

„Vévodkyně ze Sussexu má na Williamovu manželku každopádně pozitivní vliv,“ myslí si sluha, který se s médii rozhodně mluvit nebojí.

Mohlo by vás zajímat

Další články