Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Královský porod klepe na dveře: Kate Middleton přivede děťátko na svět každou chvíli!

Kate podle Williama může rodit každou minutou.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 50 fotografií
Celé ostrovní království netrpělivě očekává porod vévodkyně Kate Middleton (36). Ta má sice termín až za pár týdnů, ale princ William (35) už má nervy nadranc. Prohlásil, že třetí princátko může přijít na svět každou minutou. Zkrátka chce, aby o jeho milovanou manželku bylo postaráno co nejlépe.

Vévodkyně Kate (36) je svědomitá žena. Přestože je už v osmém měsíci těhotenství, z královských povinností si omluvenku nenapsala. Z toho už je mírně nervózní princ William (35), který se o svou manželku strachuje.

Jak to tak vypadá, William je ze třetího porodu víc na trní než Kate. „Každou minutou může porodit,“ prozradil britskému časopisu Hello. Bojí se, aby se něco nezanedbalo.

Naštěstí není Kate padlá na hlavu a odpočinek si před porodem ještě dopřeje. Spolu s Williamem ji čekají ještě dvě oficiální návštěvy a pak už se zavře za brány Kensingtonského paláce. Pokud se nenaplní princova slova a neporodí předčasně, třetího potomka by měla Británie zapít koncem dubna, těsně před svatbou prince Harryho a Meghan Markle.

Kate a William už jsou zkušenými rodiči. A jejich syn George (4) a dcera Charlotte (2) už se dalšího bratříčka či sestřičky nemohou dočkat.

Související články

Další články