Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

KRÁLOVSKÝ HOROSKOP: Co hvězdy říkají o Alžbětě a jaká je Lvice Meghan ve skutečnosti?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
astro
Povaha a vlastnosti znamení zvěrokruhu se otiskly také do evropských dějin. Astrologové dokonce bádají, jaký bude královský potomek podle zvěrokruhu. Co vypovídá datum narození o královně Alžbětě? Jakou povahu měla princezna Diana? Jaké charakteristiky podle znamení zvěrokruhu si hvězdy připravily pro královskou krev?

Býk – královna Alžběta II. 21. 4. 1926

Lidé narození ve znamení Býka jsou velmi konzervativní, což se projevuje už tím, jak dbají na formy chování, na oblečení i na styl bydlení. Přesně taková královna Alžběta je. Britská panovnice v opravdu pokročilém věku má velkou vášeň pro módu. Při každé příležitosti, kdy se objeví na veřejnosti, vynáší elegantní kostýmek, perfektně sladěný s doplňky. Citové a rodinné zázemí je další součástí Býkových jistot, a jak jsou starostliví vůči svým dětem. Vědí, co znamenají peníze, a umí s nimi zacházet prakticky a rozvážně. Jaký je Býk v sexu? Podívejte se do fotogalerie.

Štír – princ Charles 14. 11. 1948

Princ Charles touží po uznání svých kvalit a přesně takový jsou Štíři. Je překvapivé, že se tito velmi chytří jedinci ,,přátelí“ s lidmi, kteří jsou duševně na mnohem nižší úrovni než oni. Že by byla řeč o jeho ženě Camille? Jsou to silné osobnosti, které dokáží mistrně maskovat své pocity. Staří astrologové jim připisují genialitu, ale i méně schopností uvádět své originální nápady ve skutek. Jaký je Štír v sexu? Podívejte se do fotogalerie.

Rak – princ William 21. 6. 1982

Princ William se narodil ve stejném znamení jako jeho matka princezna Diana. Stejně jako byla jeho máma je tak trochu plachý, ale inteligentní. Raci milují svůj domov, rodiče i vlastní rodinu, ale bývají vláčeni svými romantickými sny. Častěji než zlost mají v repertoáru nářky nebo lítost a spíš než násilí předvedou milou bezradnost. Ve své podstatě to jsou introverti, kteří na sebe neradi poutají pozornost, ale o to jsou poutavější. To dokonale sedí! Jaký je Rak v sexu? Podívejte se do fotogalerie.

Panna – princ Harry 15. 9. 1984

Výrazným rysem lidí narozených ve znamení Panny je smysl pro pořádek a systém. Jsou to lidé praktičtí a mají velké konstrukční a manuální schopnosti. Harry chtěl být vojákem v misích, to se mu na krátkou dobu podařilo. Jejich pracovní úspěchy jsou výsledkem předem promyšlených postupů. Měl i divoké období, kdy na sebe strhával pozornost skandálními výstupy, což na Panny moc nesedí! Panny většinou své postoje ovládají rozumem. Dnes je tomu jinak. Jaká je Panna v sexu? Podívejte se do fotogalerie.

Kozoroh - Kate Middleton 9. 1. 1982

Vévodkyně Kate je zdrženlivá jako sám Kozoroh. Tito lidé jsou plánovití a dovedou zacházet s časem tak, aby dali povinnostem i odpočinku správnou proporci. Stejné to je i s manželstvím. Pokud manželský partner Kozoroha nebude respektovat jeho časový rozvrh a bude ho rušit v práci, musí počítat s rozchodem. K jejich záporným stránkám patří pedanterie a kritičnost, kterou častují své okolí, ale nešetří ani sebe. Asi to princ William nebude mít jednoduché, co myslíte? Jaký je Kozoroh v sexu? Podívejte se do fotogalerie.

Lev – Meghan Markle 4. 8. 1981

Meghan (37) je Lvice jako vyšitá. Lvi mají zdravé sebevědomí a přirozenou autoritu. Lidé narození v tomto znamení mají rádi bohatství a dobrou životní úroveň, ale ani v horších materiálních poměrech neztrácejí svou sebedůvěru. Meghan je gurmánka. Svou vůli Lvi prosazují na úkor druhých a uplatňují ji nejen „lvím“ způsobem přímo, ale i zlomyslným zadáctvím a postupují v tom tak dlouho, dokud nedosáhnou svého. Sedí tohle na Meghan Markle? Jaký je Lev v sexu? Podívejte se do fotogalerie.

Rak - princezna Diana 1. 7. 1961

Královna lidských srdcí se narodila ve znamení Raka, což odpovídá jejímu vystupování, citlivosti a lásce k bližním. Diana vždy skvěle reprezentovala královskou rodinu a milovaly ji miliardy lidí. Její šarm a pochopení zasáhly celou zeměkouli. Její výrazné citové založení a nesmělost prostě k jejímu znamení patří. Jaký je Rak v sexu? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články