Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Královskou svatbu ovládla brčálová zelená: Královna připomínala Rákosníčka a Pippa nudnou puťku!

Proč zvolily dámy tak příšernou zelenou?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 68 fotografií
Svatba Meghan Markle (36) a prince Harryho (33) je nejdiskutovanější událostí tohoto víkendu. Už se toho napsalo mnoho a lidé nehodnotí jenom nevěstu a ženicha, ale také velevážené hosty. Někteří z nich naprosto zazářili, druzí nudili a třetí vzbuzovali údiv. Královské svatbě evidentně vévodila zelená. Byl ale takový experiment nutný?

Za největší událost tohoto roku můžeme jednoznačně považovat svatbu Meghan Markle (36) a prince Harryho. Lidé z celého světa si nenechali ujít tuto velkolepou veselku a sledovali každý krok dvojice až do doby, kdy si řekli své „ano“.

Meghan Markle sklidila za své svatební šaty velký úspěch. Vypadala jako princezna a ohromně jí to slušelo. V jednu chvíli se neudržel ani samotný Harry, který dojatě plakal. Těžko posuzovat, zda byla hezčí svatba Meghan Markle, nebo Kate Middleton.

Jedno je ale jisté. Mezi čestné hosty samozřejmě patřily Pippa Middleton, královna Alžběta II. a matka Meghan Doria Ragland. Jejich výběr šatů, ale vzbuzuje u lidí rozdílné reakce. Najdou se takoví, kteří absolutně nechápu, proč všechny tři zmíněné zvolily podivnou zelenou.

Mezi diskutujícími se objevují názory, že královna Alžběta II. byla naprosto nepřehlédnutelná ve svém brčálovém kostýmku. Bohužel připomínala večerníčkovou postavičku Rákosníčka. Na její výstřední kostýmky, které hrají všemi barvami si lidé už zvykli.

Zklamaní byli spíše ze zelených šatů s květy, které vynesla na svatbu Pippa. Bylo to zklamání, nuda a působila jako stará mladá. Naopak velkou proměnou prošla maminka Meghan. Ta zvolila příjemnější zelenou a moc jí to seklo.

Související články

Další články