Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Královskou rodinu si totálně podmanila: Meghan dovolili něco, co nesmějí ani Harry a William s Kate!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 43 fotografií
Co za tím vězí!? Ani ne měsíc od svatby s princem Harrym (33) se stala Meghan Markle (36) doslova miláčkem královské rodiny. Nedá na ni dopustit princ Charles (69), velké oblibě se těší i u královny Alžběty II. (92). Na rozdíl od Kate Middleton (36), jejíž aristokratické začátky byly velká dřina, spadlo vévodkyni ze Sussexu všechno do klína. A teď se jí dostalo další velké výsady!

Buďto je kejklířka, anebo má Meghan Markle zkrátka z pekla štěstí. Povedlo se jí něco, co v minulosti dokázala málokterá žena. Získala přízeň královské rodiny, která si ji nyní rozmazluje.

Vévodkyně ze Sussexu a manželka prince Harryho je v britském vladařském rodě miláčkem. Paf je z ní Harryho tatínek princ Charles a velké výsady se jí dostalo i od královny Alžběty

Panovnice s Meghan počítá na několika společenských akcích. Vystoupí na nich společně, což bylo dosud nevídané. Navíc bude mít Meghan tu čest cestovat s královnou jejím luxusním vlakem. Podle tradice přitom platí, že se do něj dostanou jen ti nejváženější členové rodiny. V minulosti se klenotem britských železnic projeli například princ Philip nebo Charles.

Do svého vlaku ale Alžběta nikdy nepustila ani Haryho, ani Williama s Kate. Těžko říct, čím si Meghan u královny vysloužila takovou přízeň. Je ale jisté, že klacky pod nohy jí určitě házet nebude.

Související články

Další články