Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Královské mimino: Kate s Williamem a synem se chystají opustit porodnici, Britové šílí a stanují před vchodem

Lidé netrpělivě čekají se svými fotoaparáty, aby zachytili podobu dědice
britského trůnu. Bude mít vizáž Josefa Kokty?
+ Další fotografie

Vévodkyně Kate (31) porodila královského dědice teprve včera, ale již dnes se od ranních hodin pečlivě připravuje na to, aby mohla opustit porodnici St. Mary a ukázat svého malého prince davům obdivovatelů.

Dopoledne ji v porodnici navštívil královský gynekolog Marcus Setchell, aby zkontroloval stav vévodkyně po porodu. Princ William (31) přespal v porodnici v odděleném pokoji vedle své ženy a novorozeného syna, aby jim mohl být celou dobu nablízku.

Nikdo zatím nemá tušení, jak se bude princátko jmenovat, ale jeho šťastný dědeček Charles (64) prohlásil, že největšími favority jsou jména James, George a Henry. William si bere na dva týdny otcovskou dovolenou a Kate nejspíš stráví šestinedělí v domě svých rodičů.

Redakce eXtra.cz netrpělivě očekává, zda se potvrdí její předpověď a budoucí britský král bude mít vizáž známého prostopášníka z Dlouhé ulice Josefa Kokty (56). Jakmile se dítě objeví na scéně, budeme vás informovat. Zůstaňte s námi.

Mohlo by vás zajímat

Další články