Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Královské miminko se blíží: Harry a Meghan už řeší, jak budou princátko vychovávat!

Harry a Meghan už řeší, jak budou princátko vychovávat!
+ Dalších 123 fotografií
Už když si princ Harry (33) v květnu bral Meghan Markle (37), kolo spekulací o miminku se točilo na plné obrátky. A v posledních dnech začalo štěbetání o těhotenství vévodkyně ze Sussexu opět nabírat na síle. Můžou za to drby z jejich okolí, které vynesly, že už spolu probírají, jak budou královské miminko vychovávat!

Čekají princ Harry a Meghan Markle miminko? Zvěstí už z Kensingtonského paláce uniklo mnoho, samotní královští manželé se však k otázce těhotenství zatím nevyjádřili. Mlčí jako hrob, mezitím na potomkovi ale možná skutečně pracují.

Už před rokem totiž Harry prohlásil, že rodinu chce založit co nejdřív. A teď ze šlechtických kruhů zní, že princ s vévodkyní ze Sussexu už probírají, jak budou své děti vychovávat.

Podle poněkud bizarního britského práva se královna automaticky stává „opatrovnicí“ svých pravnoučat. Tohoto starého zákona z dob krále Jiřího ale nechtějí Harry s Meghan zneužívat, a tak nechají Alžbětu II. na pokoji. Shodli se na tom, že děti budou posílat do jeslí a školky, jak to dělají Kate Middleton a princ William.

Od urozeného párečku je ušlechtilé, že se těmito postoji chtějí přiblížit obyčejnému lidu. Rovněž to jistě potěší jejich potomky, kteří tak budou mít normální dětství.

Tak už aby to bylo, Harry a Meghan!

Mohlo by vás zajímat

Další články