Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Královské dítě bylo u porodu vyměněno a Kate nosila vycpané břicho. Kolem princátka se tvoří nové a nové konspirační teorie

To, co Kate drží v zavinovačce, je robotická panenka z Japonska,
speciálně navržená pro tuto příležitost.

Sotva se Kate Middleton (31) stačila zvednout z porodní kozy, už se musela jít předvádět před šílející davy a tvářit se, že ji vůbec neunavilo, jak se posledních dvanáct hodin snažila protlačit něco velikosti melounu otvorem velikosti limetky. A teď ji ještě konspirátoři podezírají, že celý porod prince George je jeden velký podvod, dítě jí vyměnili anebo vůbec těhotná nebyla.

Lidé, kteří věří v moc vesmírných lidí, v to, že svět ovládají ilumináti, Daniel Landa (44) a Elvis Presley s nabalzamovanou nohou Vladimíra Iljiče Lenina, jsou přesvědčeni, že Kate původně porodila holčičku. Opírají se o to, že jí jednou při rozhovoru vyklouzlo, že dárky schová pro „d…“, až se narodí, což je neprůstřelný důkaz.

Na holčičku také sázeli bookmakeři a její narození předpověděl i Vlastík Plamínek z konjunkce štěněte a astroubrusu. Porod navíc prý trval až moc dlouho a byl oznámen několik hodin poté, co proběhl.

Právě za těch několik hodin měli britští tajní agenti v čele s Jamesem Bondem a inspektorem Closeauem, kteří samozřejmě oba doopravdy existují, vyměnit dívku za chlapce, aby britská monarchie získala přímého dědice trůnu.

Důkazy pro to nikdo nemá, ale Zdeněk Macura (39) o tom co nevidět napíše článek do svého blogu, čímž to získá na důvěryhodnosti.

Další teorií je, že Kate těhotná vůbec nebyla, celých devět měsíců chodila s polštářem a dítě jí odnosil někdo jiný. Ale tahle historka je už stará vesta, to známe od Beyoncé. Prosíme, aby uctívači Aštara Šerana, co pijí Pí-vodu a věští z chemtrails, přišli s něčím originálním.

Mohlo by vás zajímat

Další články