Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Královská rodina se rozroste? Vévodkyně Kate má ještě o Vánocích oznámit něco velkého

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
královská rodina
Ačkoliv se o čtvrtém těhotenství vévodkyně Kate (37) spekuluje dlouhé týdny, žádné oficiální potvrzení zatím nepřišlo. Všechno by se však mohlo změnit během tohoto vánočního týdne. Odborník na královskou rodinu je přesvědčen, že Kate a princ William (37) se připravují na „velké oznámení“.

Dočkají se princové George (6), Louis (1) a princezna Charlotte (4) v příštím roce sestřičky nebo bratříčka? Spekulace o čtvrtém těhotenství Kate Middleton (37) neberou konce, tentokrát jim nahrává i pohled experta na královskou rodinu!

"Příští rok pro ně bude velmi náročný," řekl americké televizi ABC Omid Scobie, který dění v urozené rodince dlouhodobě sleduje. "Během vánočních svátků by měli oznámit několik novinek, které je v roce 2020 čekají," dodal s tím, že promlouvat k lidem o Vánocích jde mírně proti tradicím.

"Na druhou stranu jsou Vánoce ideální, protože se jedná o klidné období, velmi vhodné k oznamování zásadních věcí," uzavřel Scobie. Jedno z oznámení má být prý větší než ta ostatní.

Zda půjdou Kate a princ William skutečně s pravdou ven o čtvrtém miminku anebo se dozvíme úplně něco jiného, zatím zůstává ve hvězdách. Necháme se překvapit!

Související články

Další články