Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Královská rodina rozeslala vánoční přání. Na fotkách všichni jen září

Britská královská rodina.
Zdroj: profimedia.cz
Královská rodina
Vánoce mohou letos kvůli koronaviru vypadat jinak, než jsme zvyklí, což platí i pro královskou rodinu. To ale nezastavilo prince Williama (38) a Kate Middleton (37) v udržování jedné z jejich slavnostních tradic. Stejně jako každý rok, i letos vydali každoroční rodinné vánoční přání. K tomu se pak připojil i princ Charles (72) s manželkou Camillou (73).

Rozesílání vánoční osobní fotografie je pro královskou rodinu dlouholetou tradicí. Nejinak tomu je i letos. Princ William se svou ženou Kate Middleton vybrali pro svou fotku zimní venkovní motiv. Samozřejmě k sobě nezapomněli přibrat i děti.

Vévoda z Cambridge se tak nechal zvěčnit se svou manželkou Kate a jejich třemi dětmi Georgem (7), Charlottou (5) a Louisem (2). Na vánočním přání všichni sedí s širokým úsměvem na balíku sena před hromadou nasekaného dřeva v jejich rezidenci Amner Hall na východě Anglie.

Pozadu nezůstal ani dědic trůnu princ Charles. Ten se také nechal vyfotit se svou manželkou Camillou, vévodkyní z Cornwallu. Manželé pro vánoční přání zvolili zahradu v jejich sídle, které leží ve skotském Birkhallu. Oba sedí na lavičce a kolem nich jsou krásně rozkvetlé květiny.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy