Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Královská rodina odtajnila jméno princezny! Líbí se vám?

Princezna, jejíž narození se rozhodně stalo pro Anglii hlavní událostí
roku 2015.
Zdroj: twitter.com
+ Další 4 fotografie
Budoucímu anglickému králi, který je druhý v pořadí, princi Williamovi, porodila jeho žena, vévodkyně z Cambridge Kate Middleton 2. května 2015 v 8.34 hodin místního času (9.34 našeho) v soukromém křídle londýnské nemocnice St. Mary, kde se v létě 2013 narodil také princ George, dceru. Po princi Georgovi, který je miláčkem všech Angličanů, se jedná o druhé dítě královského páru. Jak se ale princezna jmenuje?

„Její královská Výsost vévodkyně z Cambridge porodila dceru v 8.34. Miminko váží 3,7 kg. Vévoda z Cambridge byl u porodu. Její královská Výsost i dítě jsou v pořádku,“ napsal palác na Twitteru. Narození královského potomka bylo ohlášeno přes sociální sítě a také tradičním oznámením před Buckinghamským palácem. Jméno princezny zůstávalo ale utajeno.

Jako nejpravděpodobnější jméno pro princeznu se dlouhodobě jevila Alice, nakonec ji ale přeskočila Charlotta. Lidé nejčastěji tipovali tato jména: Charlotte, Alice, Elizabeth, Victoria a Diana, po tragicky zesnulé Williamově matce, princezně Dianě.

Jste zvědaví, jak to nakonec dopadlo?

Seznamte se s princeznou Charlotte Elizabeth Dianou!

Princezna je první královskou princeznou narozenou v britské panovnické rodině po 65 letech. Naposledy přivítala Británie holčičku, když porodila královna Alžběta II. princeznu Annu, sestru prince Charlese.

Související články

Další články