Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Královská dvojčata? Meghan Markle má porodit dvě princátka, najala si nejlepší doktory

Královská dvojčata? Meghan Markle má porodit dvě princátka, najala si nejlepší doktory
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Královský porod
Meghan Markle (37) bude rodit už letos v dubnu. A přestože se před pár dny objevily hlasy, že těhotenství jen předstírá, má možná královská rodina dvojnásobný důvod k radosti. Prý totiž čeká dvojčata!

Možná se hned napoprvé stanou dvojnásobnými rodiči! Těhotná Meghan Markle (37) má totiž čekat dvojčata. A princ Harry (34), který se nikdy netajil tím, že chce velkou rodinu, by jistě skákal radostí.

O možnosti, že se v dubnu narodí hned dvě královská děťátka, tento týden informoval americký National Enquirer. Tomu to měly potvrdit důvěryhodné zdroje z Kensingtonského paláce, kde Harry s Meghan stále bydlí, ačkoliv se budou brzy stěhovat.

"Meghan je v péči těch nejlepších doktorů a zdravotních poradců, kteří se dají vůbec zaplatit," ubezpečil zdroj, že je vévodkyně ze Sussexu v dobrých rukou.

Bylo by to vůbec poprvé za 589 let, co by se do královské rodiny narodila dvojčata. Srdce by tak dozajista zaplesalo i královně Alžbětě II. (92), která by mohla Meghan odpustit neshody, jež mezi sebou v poslední době měly.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy