Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Královně Alžbětě II. za zády: Ničemu by nezabránila, rozvodové řízení už dávno běží

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Za jejími zády
Manželství Petera Phillipse (42) s jeho ženou Autumn (41) je v krizi už od loňského léta. Rozchod popisují jako smutnou situaci, ale stále zůstávají přáteli. Šok pro královnu Alžbětu II. už bylo jen to, že o rozvodu začali vůbec mluvit, podle nových informací je navíc rozvodové řízení dávno v plném proudu.

Peter Phillips má všechny předpoklady k tomu být královnin oblíbený vnuk. Je pohledný, sebevědomý a populární, užíval si výhody prvorozenství bez toho, aniž by mu nějak překáželo jeho postavení, a nevadilo mu pracovat pro královskou rodinu. Po velmi dlouhou dobu dával Peter pozor na své bratrance prince Williama i prince Harryho, kteří k němu oba vzhlíželi. Byl jim také nablízku v těžkých časech, když zemřela princezna Diana.

Avšak žena, kterou si vzal, je z úplně jiného těsta. Kanadská rodačka Autumn Kelly je dcerou kadeřnice z předměstí Montrealu. Jeden z jejích bratrů je zedník, druhý zase kuchař a její nevyzpytatelný strýc dokonce jednou vedl striptýzový klub. Co ale Autumn a Petera spojovalo, byla láska k vydělávání peněz. Teď si musí své velké bohatství rozdělit. Aby ne, tento pár dokázal vydělat prodejem svých svatebních fotografií magazínu Hello! půl milionu liber, což je přepočtu skoro 15 milionů korun.

Žádný soukromý život

Pár ale zjistil, že finančním obohacením prostřednictvím svých královských vztahů se otevřel jejich soukromý život jako při prohlídce domu. Jejich rozhodnutí se rozdělit po skoro dvanácti letech manželství, ve kterém mají devítiletou dceru Savannah a sedmiletou Isle, rozesmutnilo nejen královnu Alžbětu II. a ostatní členy královské rodiny, toto rozhodnutí překvapilo i dvořany.

Peter a Autumn ve společném prohlášení popsali jejich rozdělení jako smutnou událost, avšak i nadále jsou přáteli. Dále se shodli, že je to nejlepší postup, aby jejich děti nestrádaly a oba zároveň neztratili jeden druhého. Navíc se ukázalo, že tento vývoj událostí pro ně není nic nového. Rozvodové řízení je totiž v proudu už nějaký čas a dohodli se, že budou péči o své holčičky sdílet.

Kanada se nekoná

Oba popřeli, že by se rozváděli kvůli tomu, že by se Autumn ráda vrátila do své rodné Kanady. Navíc se ukázalo, že se Peter s Autumn rozdělili dlouho před tím, než přišli vévoda a vévodkyně ze Sussexu s jejich rozhodnutím vzdát se královských titulů. Autumn říká, že v nejbližší době se do Kanady vůbec nechystá.

Autumn s jejich dcerami momentálně přebývá ve společném venkovském bydlení, přestavěné stodole blízko Minchinhamptonu v hrabství Gloucestershire. Peter kvůli práci zůstává přes týden přímo v Londýně, v bytě v oblasti Kensington, a víkendy tráví v rodinném domě.

Související články

Další články